فهرست
رکورد رویایی احمد: استقبال از پرسپولیس با 10برد
رکورد رویایی احمد: استقبال از پرسپولیس با 10برد

رکورد رویایی احمد: استقبال از پرسپولیس با 10برد

آی اسپورت – اولین بازی نوراللهی با پیراهن تراکتورسازی، با برد تمام شد تا رکورد صددرصد برد هافبک جدید تیم قلعه‌نویی پایدار بماند. نوراللهی از 21 اسفند سال قبل تا امروز، هر بازی که در ترکیب اصلی به میدان رفته، تیمش با برد زمین را ترک کرده است. فصل پیش او مقابل صبا، سیاه جامگان، ملوان و استقلال در ترکیب اصلی بود و پرسپولیس هر 4 بازی پیاپی را برد. این فصل هم او در دو بازی با سپاهان و سیاه جامگان در ترکیب اصلی به میدان رفت که تیم برانکو در این دو مسابقه 6 گل به حریفانش زد و پیروز شد.

شکست استقلال خوزستان در اهواز، اولین برد نوراللهی با پیراهن تیم جدید و هفتمین برد پیاپی این بازیکن در ترکیب اصلی بود. آخرین باری که نوراللهی در ترکیب اصلی تیمش بوده و برنده نشده، مقابل همین تراکتورسازی بوده است. هفته بیست و دوم فصل پیش، پرسپولیس و تراکتورسازی در آزادی 1-1 مساوی کردند و نوراللهی هم در ترکیب سرخپوشان نتوانست به برد تیمش کمک کند.

حالا نوراللهی، در تراکتورسازی بازی می‌کند و حداقل تا آخر فصل روبروی این تیم قرار نخواهد گرفت. همین موضوع، او را امیدوار می‌کند که عدد هفت را بالاتر ببرد بردهای پیاپی‌اش در لیگ برتر را دو رقمی کند. سه بازی بعدی تراکتورسازی با صنعت نفت، پیکان و ماشین سازی نشان می‌دهد این رویا زیاد هم دور از دسترس نیست. شاید بازی با پرسپولیس در تهران، نوراللهی با 10 برد پیاپی مقابل تیم سابقش قرار بگیرد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-14 14:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تونبا
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
نوراللهی خیلی ضعیف بود جلوی استقلال خوزستان ... بعد از اینکه تعویض شد و بیرون رفت تراکتور تازه راه افتاد
۵
تونبا
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
نوراللهی خیلی ضعیف بود جلوی استقلال خوزستان ... بعد از اینکه تعویض شد و بیرون رفت تراکتور تازه راه افتاد و گل زد
۳
امیر
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
بازی با سایپا فصل قبل فیکس بود و پرسپولیس مساوی کرد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر