فهرست
مکانی سکوتش را شکست؛ من اشتباهی نکردم
مکانی سکوتش را شکست؛ من اشتباهی نکردم

مکانی سکوتش را شکست؛ من اشتباهی نکردم

آی اسپورت - سوشا مکانی بالاخره سکوتش را شکست. او بعد از اینکه با وثیقه از زندان آزاد شده بود حرفی درباره اتفاقات اخیر نزده بود. اما امروز در این باره صحبت کرد و گفت:« من کار اشتباهی نکردم و با نامزدم و خانواده‌اش در منزل شخصی جشن گرفته بودیم. فرد دیگری اشتباه کرده و تلگرام گوشی‌ام را هک کرده است. امیدوارم این فرد به دست قانون سپرده شود. شاکی خصوصی در کار نیست. برخی‌ها شایعه‌پراکنی کرده‌اند که شاکی خصوصی دارم اما به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد. متاسفانه خیلی‌ها به حاشیه‌ها دامن زدند که این دنیا و آن دنیا باید پاسخگو باشند. کاری نکردم که پشیمان باشم و همه کارهایم قانونی و رسمی بوده است. اگر قرار است کسی شاکی باشد خانواده نامزدم هستند و می‌توانند شهادت دهند که همه چیز بین ما رسمی و قانونی بوده است. کار اشتباه را کسی انجام داد که صفحه شخصی‌ام را هک کرد و زندگی و آینده‌ام تحت تاثیر این کار قرار گرفت. با این حال سرم را به خاطر کار اشتباهی که نکردم بالا می‌گیرم. »
مکانی درباره حضورش در زندان گفت:« زندان تجربه‌ای بود تا دوستان و دشمنانم را بشناسم. درجایی زندگی می‌کنم که همه دوستدار من نیستند و خیلی‌ها دشمن هستند. متاسفانه آسیب اصلی را نامزدم دید و او تنها ماند. کاری به زندگی شخصی کسی ندارم اما فردی که باعث جدایی چند روزه ما در زمان زندان شد، کار اشتباهی کرد.  بیشتر از اینکه نگران آینده فوتبالی‌ام باشم نگران آبرویم هستم. امیدوارم حق به حقدار برسد، خدا را شکر بازپرس پرونده فردی ورزشی است و صحبت‌هایم را متوجه می‌شد.»
دروازه‌بان پرسپولیس درباره آینده حضورش در پرسپولیس گفت: «من تصمیم‌گیرنده نیستم. پرسپولیس خانه من است و در این سال‌ها با این تیم زندگی کرده و خواهم کرد. اگر از خانواده‌ام بیرون کنند حرفی نیست و باید گفت که صاحبخانه فرد دیگری است.»

منبع: تسنیم
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-13 14:12:20
نظر دهید
۷ نظر
ابراهیم محمدی
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
امیدوارم دراینده موفق باشه ولی به شخصه خوشحالم که این قضیه باعث شده ومیشه که ازپرسپولیس بره چون واقعاعملکردخوب ومطمئنی چه به لحاظ فنی واخلاقی نداشت توتیم بزرگی مثل پرسپولیس
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۹
هه
-
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۹
سنگ پاى قزوین
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۵۷
عجب رویی داری؟؟ کدوم یک از این حضرات نامزد جنابعالی هستن؟؟سکوت کن..سنگین تری
مشروح
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۶
یه ورزشکار تو مازندران 20 هکتار زمین ساحلی رو زدن به نامش اونوقت اون جرم نیست ولی چند تا عکس شده جرم! واقعا به شدت سر کاریم!
فرهود
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۵۱
به شما چه میاید سینه چاک میدید؟ اصن با صد نفر خواسته عکس بگیره به شما چه؟ اصن مگه هر تعداد بخواد نمیتونه صیغه کنه؟ خب دیگه اصن همرو صیغه کرده؟ من نمیفهمم به شماها چه ربطی داره که تا هرجای مردم باید سرک بکشید؟ این چیزا طبیعیه تو خارج از این خراب شده، واقعن بعضیا حرفاشون حال آدم رو بهم میزنه، هر جای دیگه جز اینجا بود توی یه هفته کسیکه عکسارو پخش کرده میگرفتن مینداختن زندان! بعد حالا یه مشت خاله زنک اومدن سرشون تا ته کردن تو زندگی مردم! خجالت بکشید
برزو
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱
باید تا اخر عمر از فوتبال محروم بشه تا دیگه ازین غلطها نکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر