فهرست
یوونتوس2-1 پارما: شب درخشان تبس
یوونتوس2-1 پارما: شب درخشان تبس

یوونتوس2-1 پارما: شب درخشان تبس

ای اسپورت- یوونتوس در خانه با نتیجه 2-1 مقابل پارما پیروز شد تا بار دیگر فاصله اش با رم، تیم دوم جدول، را به 14 امتیاز افزایش دهد.

به گزارش سایت هواداران یوونتوس در ایران، بیست دقیقه ی ابتدای بازی با حملات سریع یوونتوسی ها دنبال می شد و پارما که یکی از بهترین های سری آ در فصل جاری به حساب می آید تنها چشم به ضد حملات داشت و در این راه تمام امید دونادونی به کاسانو مهاجم سرعتی تیمش بود.

یوونتوس از برتری نفری خود در نیمه ی زمین حریف استفاده نمی کرد و موقعیت های سیاه و سفید پوشان یکی پس از دیگری از دست می رفت و این موضوع عصبانیت کونته را به دنبال داشت.

اما سرعت و دقت بالای تبس یک بار دیگر به کمک یوونتوسی ها آمد و این بازیکن آماده موفق شد در دقایق 25 و 32 دروازه ی میرانته را به زیبایی باز کند و جایگاه خود و تیم یوونتوس را در صدر جدول گلزنان سری آ مستحکم تر از قبل کند.

در شصت و دومین دقیقه از بازی کریستین مولینارو بازیکن سابق یوونتوس موفق شد دروازه ی جیجی بوفون را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند.

انگیزه های بازیکنان پارما بعد از این گل چند برابر شد و با جدیت بیشتری به سمت دروازه ی یووه حمله ور می شدند که این موضوع خط دفاع یووه را تحت فشار بیشتری گذاشته بود.

اخطار بی موردی که تبس در 74 دقیقه از بازی گرفت باعث شد تا او از دیدار بعدی مقابل ناپولی محروم باشد و این بدترین خبر برای کادر فنی یووه در آستانه ی این دیدار می باشد.

کونته تغییر دیگری را در ترکیب تیمش انجام داد و یورنته که نمایش بسیار ضعیفی داشت را از زمین بازی بیرون کشید و کوالیارلا را به جای او وارد بازی کرد.

برتری یووه باعث شد تا این تیم دقایق باقی مانده را آرام تر دنبال کند و پارما از این فرصت استفاده کرد تا حملاتی را بر روی دروازه ی بوفون انجام دهد که بوفون با کمک خوش شانسی اجازه ی باز شدن دروازه ی خود را نداد.

در نهایت 5 دقیقه زمان تلف شده ی بازی به پایان رسید و بانوی پیر در یک بازی سخت و نفس گیر موفق شد شاگردان دونادونی را شکست دهند و مجموع امتیازات خود را به عدد 81 برسانند.
 

ترکیب دو تیم:

یوونتوس: بوفون، کاسرس، کیه لینی، لیششتاینر، ویدال، پیرلو، پوگبا، آساموا، تبس، یورنته

پارما: میرانته، پالتا، لوکارلی، فیلیپه، مولینارو، پارولو، مارکیونی، اوبی، بیابیانی، آمائوری، کاسانو

     
آی اسپورت
2014-03-27 05:07:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر