فهرست
سوال روز: گسترش با تیم چندم هانوفر بازی کرد؟
سوال روز: گسترش با تیم چندم هانوفر بازی کرد؟

سوال روز: گسترش با تیم چندم هانوفر بازی کرد؟

آی اسپورت - گسترش فولاد امروز در اردوی ترکیه، بازی دوستانه‌ای با هانوفر آلمان انجام داد و 2-0 به حریفش باخت. برگزاری این بازی، با پوشش رسانه‌ای گسترده باشگاه همراه بود. تا حدی که گسترشی‌ها، این بازی را دستاوردی برای فوتبال ایران می‌دانستند.
سوال اینجاست گسترش فولاد، امروز با تیم اصلی هانوفر بازی کرده است؟ بر اساس برنامه‌ای که در سایت‌های اعلام نتایج زنده وجود دارد، هانوفر که در ترکیه اردو زده امروز ساعت 19:30 بازی دوستانه‌ای با اشتوتگارت برگزار خواهد کرد. بازی که بر خلاف مسابقه با گسترش فولاد، در برنامه بازی‌های باشگاه ثبت شده و در ورزشگاه تایتانیک دلوکس برگزار خواهد شد. هانوفر طبیعتا نمی‌تواند همزمان در یک روز با دو تیم مختلف بازی کند. احتمالا آن‌ها تیم اصلی را برای بازی با اشتوتگارت فرستاده و با تیم رزرو یا زیر 23 سال مقابل گسترش فولاد قرار گرفته‌اند.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-13 18:30:25
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۴۸
فراز خالی بند
صمد
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۱۳
برای مشخص نمودن اینکه گسترش با ترکیب اصلی تیم هانوفر بازی کرده است و یا نه نیازی به حدس و گمان نیست بلکه با بررسی ترکیب بازیکنان به راحتی مشخص میشود که گسترش فولاد با ترکیب اصلی بازی کرده است
هانوفر با ترکیب : رادلینگر (Radlinger) ، آنتون (Anton) ، مارسلو (Marcelo) ، فیلیپه (Felipe) ، البورنوز(Albornoz) ، کارامان (Karaman) ، گل سلام ((Gulselam ، فیلیکس کلاوس (Felix Klaus) ، فسوم (Fossum) ، بن شوپ (Benschop) و سوبیچ (Sobiech) این دیدار را پشت سر گذاشته است که مارسلو ، البورنوز و سوبیچ هر کدام 17 بازی ؛ کارامان 14 بازی ، کلاوس 12 بازی ؛ فیلیپه 10 بازی ؛ بن شوپ 9 بازی برای این تیم در کل رقابت ها داشته اند ضمن اینکه بازیکنانی که در این ترکیب حضور داشتند 8 گل از 18 گل زده برای هانوفر را در بوندسلیگا به ثمر رسانده اند البته با احتساب سایر رقابت ها تعداد گل های زده این ترکیب به 10 افزایش پیدا می کند.
با این حساب ادعای برخی رسانه ها مبنی بر عدم حضور بازیکنان اصلی و بازی تیم زیر 23 سال هانوفر با گسترش فولاد تبریز کذب محض و فریب اذهان عمومی است.
حسین
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۵۲
baghieh timha ham agar matoonan bazi konan
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر