فهرست
سعید رمضانی از شاهد فروزان تا میانجی کاظمی
سعید رمضانی از شاهد فروزان تا میانجی کاظمی

سعید رمضانی از شاهد فروزان تا میانجی کاظمی

آی اسپورت- محسن فروزان به خاطر مصاحبه علیه فرهاد کاظمی به دادگاه رفت، با وساطت اطرافیان رضایت گرفت و آزاد شد. همان انتظاری که پیش‌بینی می‌شد. در این جور مواقع همیشه آدمهایی که قرار بوده به عنوان شاهد به دادگاه بیایند و از فردی که متهم است دفاع کرده و به نفع او شهادت بدهند به تعطیلات می‌روند! مثل سعیدخان رمضانی که در مصاحبه‌هایی که علیه فرهاد کاظمی انجام داده بود بارها اعلام کرده بود حاضر است به دادگاه آمده و به نفع فروزان شهادت بدهد اما خواندن مصاحبه امروزش جالب است:« به اعتقاد من این مساله کاملا فوتبالی بود و باید در خانواده فوتبال هم بررسی می شد. مشکلی بین شاگرد و استاد رخ داده بود که پس از صحبت با وکیل فرهاد کاظمی این مساله هم ختم به خیر شد!»
به هر حال این تغییر موضع 180 درجه‌ای با توجه به اتفاقاتی که پیش از این در فوتبال افتاده بود قابل پیش‌بینی بود. یک نکته جالب این است که شنیده می‌شود سعید رمضانی نه تنها خودش در دادگاه حضور پیدا نکرد که اجازه حضور یک بازیکنی هم که می‌خواست به نفع فروزان شهادت بدهد را هم نداد.
راد نیوز نوشت:« یکی از ستاره های سرشناس و بازنشسته فوتبال با سعید رمضانی سرپرست و سرمربی سابق سیاه جامگان و سرپرست فعلی راه آهن تماس گرفته و گفته؛ من که می دانم فروزان راست می گوید. کاظمی دوره ما هم مثل نقل و نبات فحش می داد و این کار از او بعید نیست و اگر لازم شد، حاضرم به دادگاه بیایم و به نفع فروزان شهادت بدهند. این که بازیکنان سیاه جامگان هم به نفع فرهاد کاظمی امضا جمع کرده اند، دلیلش معلوم است چون دارند فعلا با کاظمی کار می کنند.» گویا رمضانی از این ستاره قدردانی کرده و به او گفته مشکل جدی نیست و با عذرخواهی حل می شود.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-01-13 20:12:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر