فهرست
بیک‌زاده: حق رأی داشتم به مسی رأی می‌دادم
بیک‌زاده: حق رأی داشتم به مسی رأی می‌دادم

بیک‌زاده: حق رأی داشتم به مسی رأی می‌دادم

آی اسپورت- هاشم بیگ‌زاده بعد از گذراندن یک نیم‌فصل در صبا ترجیح داد برای بازگشت دوباره‌اش به تیم ملی به ذوب‌آهن بپیوندد. بیگ‌زاده دیروز پیش از آغاز تمرین ذوب‌آهن گفت‌وگویی انجام داد.چرا با وجود پیشنهاداتی که از سپاهان، تراکتورسازی و فولاد داشتید، ذوب‌آهن را انتخاب کردید؟
به نظر من ذوب‌آهن انتخاب خوبی بود چراکه در نهایت هم من می‌توانم به این تیم کمک کنم و هم ذوب‌آهن می‌تواند راهی برای بازگشت دوباره من به تیم ملی باشد.
 

پس به خاطر تیم ملی ذوب‌آهن را انتخاب کردید؟
به هرحال ذوب‌آهن در لیگ در کورس است و در فینال جام‌حذفی هم حضور دارد. من با این تیم می‌توانم در آسیا هم بازی کنم. البته این را هم بگویم که شرایط ذوب‌آهن مناسب‌تر از تیم‌های دیگر بود. همچنین باشگاه صبا نیز با تیم‌های دیگر موافقت نکرد و فقط برای این تیم رضایتنامه صادرکرد. به این ترتیب من به ذوب‌آهن رفتم و فکر هم می‌کنم انتقال خوبی بود. لازم به ذکر است که باید از باشگاه‌هایی که در این مدت با من تماس گرفتند، آقای قلعه‌نویی و همچنین آقای اژدری‌زاده هم تشکر کنم.
 

بابت رضایتنامه پولی پرداخت نشده؟
رضایتنامه من معرفتی و رفاقتی صادر شد. واقعا علی دایی به من لطف کرد و دستم را برای انتخاب بازگذاشت. به خاطر لطف علی‌آقا بود که توانستم به ذوب‌آهن بروم.
 

به نظرتان اگر به جای علی دایی، مربی دیگری بود با این انتقال موافقت می‌کرد؟
نه فکر می‌کنم هر مربی دیگری بود اجازه نمی‌داد که من از این تیم جدا شوم. علی‌آقا به من ‌گفت: «در تیم بمان. ما دوست داریم با تو کار کنیم.» اما قسمت این بود که من به ذوب بروم و واقعا هم اتفاقی بود. الان هم پشیمان نیستم و برای صبا و آقای دایی آرزوی موفقیت می‌کنم.


بعد از قطعی شدن توافق با ذوب با علی دایی حرف زدید؟
بله، زمان قرارداد بستن با علی‌آقا تماس گرفتم و از ایشان اجازه گرفتم. علی‌آقا به من گفت: «دوست داشتیم تا آخر فصل می‌ماندی.» خدارا شکر می‌کنم که از این جدایی نه من ناراحت شدم و نه آقای دایی. من واقعا در صبا از لحاظ فوتبالی رشد کردم و کل تیم هم شخصیت خوبی پیدا کرده بود. اگر قسمت باشد بازهم با کمال افتخار با علی دایی کار می‌کنم و دوستی‌مان سرجایش است.
 

با توجه به اینکه گل‌محمدی زمانی دستیار دایی بود، به نظر می‌رسد طرز فکری مشابه باهم داشته باشند.
آقای گل‌محمدی در این مدت در ذوب‌آهن خوب کار کرد. او همراه با دستیارش، مجتبی حسینی تیم خوبی تشکیل دادند و در واقع مکمل هم هستند.
 

هنوز طلبت‌تان را از استقلال نگرفتید؟
تابه حال چندین بار با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کردم و قرار بود به قول‌هایشان عمل کنند. اما هنوز پولم را از استقلال نگرفتم. من 400میلیون بابت رضایتنامه‌ام پرداخت کردم و 900میلیون از طلبم را هم گرفتم. اما متاسفانه استقلالی‌ها به قولشان عمل نکردند و در واقع یک میلیارد و سیصد میلیون دیگر از طلبم استقلال باقی مانده است.
 

نظرتان در مورد انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن چیست؟
دوست داشتم می‌توانستم در این انتخابات رای بدهم. مسی در سال2015 افتخارات زیادی داشته و اگر حق رای داشتم به مسی رای می‌دادم.
9411
     
آی اسپورت
2016-01-13 20:15:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر