فهرست
گفتگو با پسرخاله‌ی گوچی: از پرسپولیس تماس گرفتند
گفتگو با پسرخاله‌ی گوچی: از پرسپولیس تماس گرفتند

گفتگو با پسرخاله‌ی گوچی: از پرسپولیس تماس گرفتند

آی اسپورت- شایعه پیشنهاد پرسپولیس به عقیل اعتمادی دوباره نام او را در ایران بر سر زبان‌ها انداخته است. گلر سابق تراکتورسازی در گفت‌وگویی از شرایطش در هلند و پیشنهاد پرسپولیس صحبت کرده است. این گفت‌وگو را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


 
در مورد شروع فوتبالت برایمان بگو.
من فوتبالم را با رضا قوچان‌نژاد(پسرخاله‌ام) در 9سالگی شروع کرده و با تیم SC heerenveen قرارداد امضا کردم. در تیم‌ ملی زیر 21ساله‌های هلند بازی کرده‌ام. یک سال در سطح اول فوتبال هلند در تیم FC Emmen بازی کردم و سپس در تیم‌های دیگر ادامه دادم. حضور در تراکتورسازی برایم تجربه خوبی بود و پس از یک‌سال‌و‌نیم با آلمره‌سیتی قرارداد بستم. همیشه سعی می‌کنم با تمرینات بیشتر به آرزوهایم برسم.تا حالا تماس‌هایی از سوی مسئولان تیم‌ملی داشته‌ای؟
زمانی که در تراکتورسازی بازی می‌کردم، تماس‌هایی از تیم‌ملی داشتم. یک‌بار مربی گلرهای تیم ملی آمد و از بازی‌ام پیش تونی اولیویرا تعریف کرد؛ از من رضایت داشتند ولی مشکلاتی پیش آمد که مجبور شدم از تراکتورسازی جدا شوم.از حضور در تراکتورسازی پشیمان نیستی؟
خاطرات بسیار خوبی از زمان حضورم در تراکتورسازی دارم. مردمان این شهر همیشه به من لطف داشتند و بسیار خونگرم ‌هستند. آنها در شرایط سخت کمک و حمایت کردند که هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم و همیشه در قلبم هستند. هنوز هم پیام‌هایی برایم می‌فرستند که نشان می‌دهد فراموشم نکرده‌اند.دوست داری به تیم ملی ایران دعوت شوی؟
هر بازیکنی آرزو دارد در تیم ملی کشورش بازی کند. من هم همین‌طور. هر روز تلاش می‌کنم که اگر روزی به تیم‌ملی دعوت شدم، خوب باشم و مردم کشورم را شاد کنم. امیدوارم مربیان تیم‌ملی به بازی‌هایم توجه داشته باشند.خبر مذاکره با باشگاه پرسپولیس را تایید می‌کنی؟
تماس‌هایی از ایران در این خصوص برقرار شده تا شرایطم را اعلام کنم. فکر نکنم زیاد رسمی بوده باشد. احتمالا اطرافیان باشگاه یا سرمربی تماس گرفته بودند. من هم گفتم فعلا قرارداد دارم و باید ببینم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.شنیده‌ایم ارتباط خوبی با مربی فصل گذشته تیمت داشتی.
فرید گریم، مربی فصل گذشته تیم آلمره‌سیتی بود. ارتباط خوبی داشتیم، خودش هم در گذشته دروازه‌بان بزرگ آژاکس بود. از زمانی که در هیرنفین بودم با این مربی تماس‌هایی داشتم تا اینکه پس از برگشت از تراکتور، پیشنهاد بازی در آلمره‌سیتی را داد و قرارداد دوساله امضا کردم.فصل گذشته در یک قدمی‌ صعود به لیگ‌برتر هلند قرار داشتید، چه شد که از صعود بازماندید؟
بله، ما تا یک‌قدمی‌ صعود به لیگ‌برتر هلند پیش رفتیم ولی حیف شد که به هدفمان نرسیدیم. در آخرین بازی باید با نتیجه دو بر یک به برتری می‌رسیدیم که متاسفانه دومین گل تیم، آفساید اعلام شد و این اشتباه داور نگذاشت به هدفمان برسیم. مربی تیم‌مان فصل گذشته با عملکرد خوبش به تیم ملی نوجوانان هلند رفت.تا کی با آلمره‌سیتی قرارداد داری؟
من 6ماه دیگر با تیم آلمره‌سیتی قرارداد دارم و به دلیل کاپیتان بودنم، رضایتنامه‌ام را به ‌سادگی صادر نمی‌کنند. همین الان یک پیشنهاد خوب دارم و در ادامه می‌خواهم با انتخاب‌های بهتر، به موفقیت برسم.


9411
     
آی اسپورت
2016-01-13 20:25:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر