فهرست
فسخ قرارداد؛ مشکل بزرگ پرسپولیس و مازادها
فسخ قرارداد؛ مشکل بزرگ پرسپولیس و مازادها

فسخ قرارداد؛ مشکل بزرگ پرسپولیس و مازادها

آی اسپورت - لیست مازاد پرسپولیس طی روز‌های گذشته به یک جنجال واقعی تبدیل شد. برخی اعتقاد داشتند کالدرون روی نام یک‌سری بازیکن نامدار خط کشیده و همین امر، حساسیت‌های زیادی در پی داشت. به عنوان مثال وقتی شایعه شد نام کمال کامیابی‌نیا داخل لیست خروجی است، چون یک نیم‌فصل کامل را از دست داده و قرارداد بسیار بالایی دارد، این بازیکن در فضای مجازی زمین و زمان را به‌هم دوخت و یک حاشیه بزرگ ایجاد کرد.

با این حال، مشخص شد کالدرون روی نام چند بازیکن خط قرمز کشیده و آن‌ها را در نیم‌فصل دوم در جمع سرخپوشان نمی‌بینیم. امیر روستایی، مهاجمی که قرار بود آقای گلی در لیگ برتر را با پیراهن پرسپولیس تجربه کند جزو اولین نفراتی است که از این تیم جدا خواهد شد. امیر در اولین بازی فصل مقابل پارس جنوبی به میدان رفته بود، اما کالدرون اعتقاد دارد از لحاظ فنی ضعیف بوده و نمی‌تواند به پرسپولیس کمک کند. شاید روستایی به تیم سابق خود یعنی پیکان برگردد.

نفر دوم، محمدامین اسدی است. این بازیکن بنا به تشخیص کالدرون مدت‌هاست در محل تمرین سرخپوشان حاضر نمی‌شود و قطعاً از پرسپولیس جدا خواهد شد. اسدی یک مهاجم بود که برانکو می‌گفت روزی جانشین علی علیپور می‌شود، اما این اتفاق هرگز رخ نداد. نفر بعدی، آدام همتی است. یک بازیکن کاملاً معمولی که به واسطه رابطه فامیلی با سعید راد ستاره سینما و تلویزیون ایران به شهرت رسید، اما هرگز به یک ستاره تأثیرگذار در این تیم تبدیل نشد. جدایی او کاملاً قابل حدس است.

حالا نام‌های دیگری نیز به گوش می‌رسد که جالب و هیجان‌انگیز است. حسین ماهینی ماه هاست فقط همراه تیم تمرین می‌کند، اما دیگر به میدان نمی‌رود. ماهینی در دو دیدار مقابل سپاهان و شهرخودرو برای دقایقی از کالدرون فرصت بازی گرفت، اما در آخرین ثانیه‌ها که تیم نیاز به روحیه و تمرکز داشت، با اشتباهات تاکتیکی خود، تمرکز تیمش را به‌هم ریخت تا پرسپولیس در هر دو دیدار شکست را بپذیرد. از آن به بعد ماهینی را دیگر در بازی‌های پرسپولیس ندیدیم و به عنوان یک کاپیتان، به نیمکت ذخیره‌ها دوخته شد. یکی دیگر از این نفرات، احتمالاً امید عالیشاه است. دیگر کاپیتان پرسپولیس که بعد از درگیری با سیامک نعمتی از ترکیب تیمش کنار گذاشته شد. سیامک که در آن درگیری حضور داشت، بالاخره توانست مقابل پارس جنوبی برای دقایقی بازی کند و مورد بخشش قرار گرفت، اما اوضاع برای امید به شکل دیگری پیش رفت و جدایی او قابل پیش‌بینی است.

کالدرون از باشگاه درخواست کرده به جای این مهره‌ها، اقدام به جذب چند بازیکن خوب و تأثیر‌گذار داخلی و خارجی کنند، اما معمای بزرگی برای باشگاه وجود دارد؛ آیا بازیکنانی که در لیست مازاد قرار می‌گیرند، حاضر به فسخ قرارداد بدون دریافت پول می‌شوند؟ مهدی شریفی یکی از بازیکنانی بود که به همین شکل در ابتدای فصل، قراردادش را با باشگاه پرسپولیس فسخ کرد و به باشگاه سومیقات آذربایجان رفت، اما هنوز پولش را نگرفته و هنوز هم برای دریافت مطالباتش در دفتر باشگاه رفت‌وآمد دارد. حالا بازیکنانی که در لیست مازاد باشگاه هستند، همین مشکل را خواهند داشت.

 

۳    
آی اسپورت
2020-01-01 18:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر