فهرست

شرط تراکتور برای دادن طهماسبی به پرسپولیس: معاوضه!

آی اسپورت - پرسپولیس که برای نیم‌فصل دوم نیاز به دو دروازه‌بان دارد، برای گُلر اول خود گزینه‌های مختلفی را روی میز دارد از جمله دروازه‌بان صربستانی که پاسپورت آسیایی دارد و همچنین دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان.
 سرخپوشان همچنین برای دروازه‌بان دوم خود به گزینه‌های مختلف داخلی فکر کرده‌اند و حتی شایعه مذاکره این باشگاه با مهرداد طهماسبی دروازه‌بان تراکتورسازی هم به گوش می‌رسد.
 بر اساس برخی اخبار غیررسمی، طهماسبی تا امروز پنجشنبه قراردادش را با پرسپولیس منعقد خواهد کرد، این در حالی است که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از این ماجرا اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.
 سعید عباسی در این خصوص گفت: «پرسپولیس هنوز نامه‌ای به باشگاه تراکتورسازی نزده است و درخواستی برای جذب طهماسبی نداشته. ما در این‌باره فقط با باشگاه فولاد مذاکره کرده‌ایم و مقرر شد تا  یکی از بازیکنان فولاد را به جای طهماسبی بگیریم.»
 وی افزود: «اگر هم پرسپولیس طهماسبی را می‌خواهد او را با یک بازیکن پرسپولیس معاوضه خواهیم کرد، چرا که طهماسبی یکی از گلرهای درجه یک فوتبال ما است.»


منبع: مهر
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-14 11:06:03
نظر دهید

۴ نظر
sina
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۱
Che porru shodan bazi tima. Shomaha moghabele perspolis ba in hame ghahremani va tarafdar ke futbale bashgahie irano bahash mishnasan adadi nistin. Khube bazi tima haddo hodude khodeshuno bedunan
تیراختور کبیر
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۴
کل لنگ رو بدین، طهماسبی رو ببرین
تراختوری
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۴
فرشادروپس بدین طهماسبی مال شما
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
اگه تراکتور کبیره فکر کنم پرسپولیس کره زمین براش کم باشه تراکتور که هیچی بقیه. تیمها همه روهم پرسپولیس نمیشم .تراکتور که اصلا چند ساله تازه لیگ برتری شده .فقط کافیه پرسپولیس به یکی از بازیکنان پیشنهاد بده با سر میان. ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر