فهرست
بحران مالی در تراکتور/ از لج قلعه‌نویی پول نمی‌دهند!
بحران مالی در تراکتور/ از لج قلعه‌نویی پول نمی‌دهند!

بحران مالی در تراکتور/ از لج قلعه‌نویی پول نمی‌دهند!

آی اسپورت- مشکلات مالی تراکتورسازی این روزها بیشتر از همیشه این تیم را تحت فشار قرار داده و باعث لغو شدن اردوی ترکیه شاگردان قلعه‌نویی شد. در حالی‌که سردار باران‌چشمه اعلام کرده بود، سربازان تراکتورسازی با مجوز نیروهای مسلح می‌توانند از ایران خارج شوند اما مسائل مالی که این روزها در تراکتور حاد شده، اجازه نداد اردوی این تیم در ترکیه برپا شود.
البته عباسی، مدیرعامل تراکتور که نمی‌خواهد مشکلات مالی علنی شود، اعلام کرد: «به خاطر بمب‌گذاری در استانبول این اردو لغو شده است. همان طور که می‌دانید وضعیت کشور ترکیه  زیاد جالب نیست و ما به خاطر امنیت جانی و همین طور مسائلی که در کشورهای عربی پیش آمد، نمی‌توانیم به اردو برویم.»
چند روزی است، بازیکنان تراکتور از مشکلات مالی گله می‌کنند و در این مدت هم با کمک دوستان قلعه‌نویی بود که تیم توانست امور عادی‌اش را بگذراند. پول‌های بازیکنان تا  اینجا به خاطر طلب بازیکنان قدیمی و ترس از کسر امتیاز، هزینه شده  و به همین دلیل بازیکنان ناراحت هستند. فقط بازیکنان قدیمی به غیر از سربازها مبلغی از طلب سال گذشته‌شان را دریافت کرده‌اند.
تراکتورسازی هفته‌های زیادی از فصل جاری را بدون اسپانسر سپری کرد و در نهایت با سامانه3090 قرارداد همکاری امضا کرد. از امضای این قرارداد دو، سه ماهی می‌گذرد اما مبلغ قابل توجهی به باشگاه نرسیده است. دلیل این مساله هم عدم مشارکت لازم توسط هواداران تراکتورسازی بوده است.
از سوی دیگر در تبریز شایعه شده، به خاطر عدم هماهنگی بین هیات‌مدیره و مدیرعامل برای انتخاب قلعه‌نویی پول زیادی از سوی هیات‌مدیره در اختیار باشگاه قرار نگرفته. مساله‌ای که از داخل باشگاه به بیرون درز پیدا کرده است و حتی شاید در روزهای آینده مشکلاتی را به‌وجود بیاورد.9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-14 14:04:00
نظر دهید

۲ نظر
بهرام
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۲
نویسنده عزیز تو که هی میگی شاید شاید شاید!!
خجالت بکش اون قلمی که تو دستت داری حرمت داره آدم برای یک فرض و حدس و گمان با این قطعیت این تیتر رو به این شکل برای مطلبش میزنه؟
شما مسلمونی؟
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
بله. ایشون مسلمونه. کریمه که دیگه مسلمون نیست. البته طبق اخرین اطلاعات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر