فهرست
ماهیگیری انصاری‌فرد از آب گل آلود
ماهیگیری انصاری‌فرد از آب گل آلود

ماهیگیری انصاری‌فرد از آب گل آلود

آی اسپورت- محمدحسن انصاری‌فرد مدیر عامل فوتبالی پرسپولیس با وجود اینکه بارها شاهد امدادهای غیبی به این تیم در زمان‌های مختلف به ویژه در چند سال اخیر از سوی دولتمردان و وزارت ورزش بوده اندک تلاش وزارت ورزش به عنوان متولی و عامل اصلی مشکلات اخیر استقلال که برای بازگرداندن استراماچونی به استقلال صورت گرفته بسیج تمام کشور تعبیر کرده است. البته تا این لحظه هیچ اتفاق مثبتی هم رخ نداده نه مطالبات معوق استراماچونی پرداخت شده ، نه فتحی از استقلال رفته ، نه مدیری لایق به مدیریت استقلال منصوب شده و حتی در یک اقدام عجیب و تامل برانگیز ضعیف‌ترین عضو هیئت مدیره‌ی استقلال به عنوان سرپرست استقلال انتخاب شده است . پس جناب آقای انصاری فرد چگونه و با کدام دلیل این اقدامات منفی را بسیج کشور تشخیص داده مشخص نیست. انصاری فرد می‌گویند زمان خروج برانکو از ایران کسی برای ماندنش در پرسپولیس اقدامی انجام نداده اما فراموش کرده که سفیر ایران در کرواسی چندین بار با برانکو جلسه برگزار کرد، وزیر ورزش بارها به سفیر ایران در کرواسی سفارش کرد تحت هر شرایطی برانکو ایوانکوویچ را راضی به برگشتن به پرسپولیس نماید حتی آقای عراقچی هم به مسئله ورود کرد خوب است فراموش کار نباشیم و اگر به موضوعی انتقاد داریم در برابرش به اقدامات و فعالیت مدیران وزارت ورزش و حتی سایر دستگاه‌های دولتی هم اشاره کنیم. البته دلیل عمده در ماجرای عدم بازگشت پروفسور به پرسپولیس نه بدقولی مدیران باشگاه پرسپولیس در پرداخت حقوق و دستمزد سرمربی سابق تیم بود و نه کم کاری مدیران وزارت ورزش و حتی دولتمردان در واقع جناب پروفسور وسوسه دلارهای نفتی سران باشگاه الاهلی عربستان شده بود و خیلی وقت پیش با آن‌ها به توافق رسیده بود تا پس از حضوری موفق در پرسپولیس بخت خود را آنسوی خلیج فارس بیازماید چون تصور می‌کرد آن‌جا هم مانند ایران می‌تواند جام درو کند ولی خیلی زود به زمین سخت رسید و حتی با بطری‌های آب مورد نوازش هواداران عربستانی قرار گرفت.

متاسفانه آقای انصاری فرد با وجود این که خود به خوبی از همه‌ی مسائل آگاهی دارند در صدد ماهیگیری از آب گل آلود هستند. هفته‌ی گذشته هم همین آقای مدیر عامل گفته بودند عده‌ای دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان لیگ برتر شود در حالیکه همان عده سه فصل پیاپی علاقمند بوده‌اند پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود حتی با گشاده رویی دو کاپ قهرمانی در سوپر جام هم به عنوان اشانتیون به سرخ‌پوشان تقدیم شده. ننه من غریبم و مظلوم نمایی یک قصه‌ی منسوخ شده است. حداقل قدر دان کارها و اقداماتی باشید که سلطانی‌فر در سال‌های وزارت برای پرسپولیس انجام داده است باشید. در کسری از ثانیه جانشین عرب انتخاب شد، تا هر یک از اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا می‌دهد سریعا جای خالی او با یک نیروی وزارتی که دارای نفوذ زیادی است پر می‌شود اما همین حالا که با شما حرف می‌زنیم ماهها از استعفای سعادتمند عضو سابق هیئت مدیره استقلال می‌گذرد ولی هنوز هم جانشینی برای او تعیین نشده است. حضور پرسپولیس در کمپ اسپایر قطر و اتفاقات دیگر که بیان آن‌ها از حوصله بحث خارج است تماماً با وساطت و نظر مستقیم شخص وزیر ورزش برای سرخ‌پوشان پایتخت صورت گرفته است.

بیان این موارد مطمئناً با جبهه گیری هواداران پرسپولیس روبرو خواهد شد اما بهتر است یاد بگیریم که در برابر انتقاد حداقل شجاعت بیان حقایق و واقعیات را هم داشته باشیم. من مطمئنم که بین هواداران پرسپولیس افرادی وجود دارند که به حال و روز استقلال غصه می خورند که چرا باید با یک باشگاه مردمی این‌گونه رفتار شود. آقای انصاری فرد عزیز اجازه دهید رقابت‌ها سالم و منوط به مستطیل سبز باشد. اگر به هر حرفی و اقدامی که مشخص نیست چه نتیجه‌ای هم داشته باشد واکنش نشان دهید سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

۵۹ ۳۷  
آی اسپورت
2019-12-11 01:24:00
نظر دهید

۳۷ نظر
مهران
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۳۴
سعید سرفرازیان = یک دروغگو متوهم از تبار کیسه کشان
پوریا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۱
چقدر زرد ، کانال هواداری استقلاله ؟
ارش
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۳
اولا همه هوادارای پرسپولیس اعتقادشون اینه "بشاش رو سردر و اول تا آخر باشگاه استقگوه که یه جو شعور درش پیدا نمیشه و به قول پاتوسی جون همشون نفهمن"
دوما فقط اونجا که گفتی سوپرجام نشون دادی چقدر بارته و تو مغزت چیه، کاس همه که رید رو اول تا آخرتون، ولی انقدر پررو و وقیحین که بازم ازش حرف میزنین.
سوما تا دلت میخواد راجع به برانکو گوه بخور، همه میدونن واسه چیه، چهار سال درت بذارن پولتم ندن والله حرص خوردن داره
چهارما مردک وقیح کله گوهی، تیم گوه کثیف اونیه که کل بازیکناش دوپینگ میکنن، علنی هم میگن، آب از آب تکون نمیخوره.
+شاشیدم پس کله تون اگه چاپ نکنین.
حسن
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۴
با این تفکر بت سازی که شما استقلالیا دارید لیاقتتون افرادی مثل استراماچونی هستش که دو روز بعد از آزاد شدن بند قراردادش فسخ کرد رفت حداقل برای بازی با پیکان هم نموند برانکو نزدیک یک فصل حقوقی از باشگاه نگرفت نه دولت کمک کرد نه وزارت ورزش با اینکه شه قهرمانی لیگ برتر گرفت جام حذفی رو برد سه تا سوپر جام برد رفت فینال آسیا اونم با سیزده تا بازیکن بزرگسال ما هوادارای پرسپولیس با متانت قبول کردیم نه مثل شما استقلالیا که انگار ار یک کودک عروسکش رو گرفتی همگی با هم زار زدید پرسپولیس با اینکه بیشترین هوادار تویی سیستم اس ام اس داره با اینکه رفت فینال آسیا و جایزه میلیون دلاری گرفت نصف استقلال خرج نکرده و بداش بودجه نیومده برانکو اگه پولش رو می گرفت می موند وزیر پول تیم رو می داد خواهش سفیر دیگه چه صیغه ای هستش
كنت دراكولا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
فقط يه مثال از حرفهاي خودت ميارم كه ثابت كنم از اول تا اخر مزخرف گفتي و متنت خالي و تهي از فهم و شهور هست مثل مغزت...كاري به سوپر جام دوم ندارم كه از ترس بازي دوباره با سپاهان دادن به ما و اشكال از قانون سازمان ليگ بود ولي سوپرجامي كه شما فرار كردين و رفتين تركيه در حالي كه دوماه قبلش براي ما با بازي سوپرجام كري ميخوندين واقعا هديه وزارت و سازمان ليگ بود!!؟؟حالا گيريم اونهم مثل قهرماني هاي ليگ هديه بود اونموقع فينال اسيا چطور!!؟؟لابد اونهم هديه ي امير قطر بود!!؟؟بخدا مادامي كه طرز فكرتون اين باشه هيچ گوهي نميخورين نه نه نه چرا ،گوه ميخورين منتها گوه پرسپوليس رو فقط ميخورين فقط وقتي داري گوه پرسپوليس رو ميخوري كمي هم بردار ببر بده زن و بچه و مادرت هم گوه پرسپوليس رو هم بخورن يادت نره فقط بيشتر بده زنت بخوره تا يه بچه اي بياره مثل تو حرومزاده.
آقای خاص
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۹
عاره خب مثلا cas پرسپولیسی، وقتی که تیم حکومتی فرار کرد ترکیه، سوپرجام رو هدیه داد به پرسپولیس خخخخه...متوهمین جهان، متحد شوید
Perspopis
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۵
برانکو یازده ماه حقوق نگرفت و رفت در ضمن تو هیئت مدیره پرسپولیس چند ماهه آقای کاشانی فوت کرده و کسی جایگزینش نشده
محمد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۹
تریبون مفت دستته....هی زر بزن
والا....کنتور که نمیندازه
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۰۰
"بیان این موارد مطمئناً با جبهه گیری هواداران پرسپولیس روبرو خواهد شد اما بهتر است یاد بگیریم که در برابر انتقاد حداقل شجاعت بیان حقایق و واقعیات را هم داشته باشیم"
بهتر نیست قبل از اینکه به بقیه بخوایم یاد بدیم واقعیت رو بگن, اول خودمون شروع کنیم به گفتن واقعیت؟ 2 صفحه دروغ و تهمت و اراجیف به سبک و سیاق کانال های تلگرامی هوادارای استقلال نوشتی بعد میگی در برابر انتقاد شجاعت بیان حقیقت داشته باشیم؟ میگی ارکان کشور واسه موندن برانکو بسیج شدن؟!!! چجوری انقد بی شرافت دروغ میگی؟ چه نونی از بچگی تا الان به خورد شماها دادن که انقد ساده و راحت دروغ میگید و تازه درس اخلاق هم میدید؟! هنوز که هنوزه برانکو پول یک سال قبلو نگرفته ولی شفر تمام و کمال پولشو گرفته و پول مربی 1.6 میلیون دلاریتون یعنی استراماچونی هم به وقتش پرداخت شده و فقط مشکلشون نحوه پرداخت این پول بوده. بعد میگی امداد های غیبی به پرسپولیس؟ تو که درس اخلاق و شرافت و بیان واقعیت میدی چرا این امداد های غیبی رو باز نمیکنی که ما هم بفهمیم؟!
در آخر شما و بقیه خوانندگان رو ارجاع میدم به مصاحبه امروز استراماچونی که میگه: " مشکل من فقط نحوه پرداخت پول بوده که باید از طریق باشگاه و با شفافیت پرداخت بشود نه از پول نفت"!!
حکومتی تیمیه که پول مربی میلیون دلاریشو داره مستقیما از طریق شرکت های ملی نفتش پرداخت میکنه. پول نفتی که باید میومد سر سفره مردم, سر از سفره مربی گرانقیمت تیم محبوب حکومت در آورده. تیم وزارت ورزش و صدا و سیما و مجلس و نوادگان امام راحل!
آقای نویسنده آیا شرف و شهامت عذرخواهی به دلیل دروغ پراکنی و نگفتن حقیقت رو داری؟
على -لندن
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۲۱
حتی با گشاده رویی دو کاپ قهرمانی در سوپر جام هم به عنوان اشانتیون به سرخ‌پوشان تقدیم شده!!!!!!؟؟؟؟! بر پدر ادم دروغگو
محمدرستگاربان
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۲۷
بعضی وقتها آی اسپورت یه مطالبی رو کار می‌کنه که آدم خودش میگیره مثل مزخرف نوشته شده بالا که در حد پیجهای زرد اینستاگرامی هم نیست
محمد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۴۴
گه خوردی آقای نا محترم سرنافرازیان
Tj
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۳
Gooh nakhor
Tj
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۳
Gooh nakhor
Moryyyyyy
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۵
توچقد کثیفی سعید یرفراز
HHEE
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۵۷
ای دهنت سرویس، مردک ابله چهار ساله کل طرفدارای استقلال در حال ننه من غریبم بازی و زر زر ما مظلومیم و بهمون بیشتر پول بدید میکنن تو خفه شده بودی ولی حالا فهمیدی که انصاری فرد داره ننه من غریبم بازی درمیاره؟
Amir
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۶:۴۴
اينو يه خبرنگار نوشته يا يه ليدر رو سكوي آبي؟اينجو مطالب فقط تو كانال هاي تلگرامي جواب ميده نه اينجا جناب سرافرازيان
فرشاد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۱۰
از حرفات کاملا معلومه که طرفدار کیسه هستی. بیشتر از این هم انتظاری ازتون نیست. با وجون پرسپولیس کبیر این چند سال اینقدر پائین جدول موندین که عقده ای شدین. اگه شهامت داری برو مقایسه کن بتعداد بازیکنان خارجی باشگاه استقلال را با پرسپولیس تو یکی دو سال قبل. در مورد سوپر جام گفتین. شما به خاطر شرایط بد تیمتون ترسیدین فرار کردین به ترکیه، تقصیرو گردن دیگران میندازین؟ خیلی مطلب بیشتر هست که باید نوشت . ولی تا همبنجا هم که وقت گذاشتم تا جواب حرفای بی ربط جنتب نوبسنده مطلب را بنویسم، بخاطر دفاع از اعتبار باشگاه بزرگ پرسپولیس بود.
مطل نوشته شده خطاب به نوبسنده این حرفهای بی ربط هست.
HOSSEIN
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۴۱
نان حرام خور....خاک بر سرت که به خاطر علاقت به استقلال حاضری اینهمه دروغ سر هم کنی و بنویسی...بویی از انسانیت نبردی.......
عموری
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۵۱
بسوزززززید که پوکر قهرمانی تو راهه
لنگی ها
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۰۵
با درصد بالایی یکی از بی شخصیت ترین و بی شعورترین مدیرعامل ها تاریخ همین انصاری فرد هستش، جالبتر اینکه خودش هم قبول دارد قهرمانی های تیمش جعلی بوده
۷ ۱
حرف حساب
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۸
شخصیت انصاری فرد برای همه مشخصه و کسی نیست که بدش رو بگه و بد گفتن شما هم معلومه از سوزش زیاده ولی استاد نظر دیگران از جمله زرینچه و جباری و ... درباره لمپن بی شخصیت و بی سر و پایی مثل فتل شوالیه چیه؟؟ خخخ
۴
حرف حساب
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۳
لطفا دهانت رو ببند کیسه کش نفهم! حجم کمکهای دولتی و غیردولتی مالی و معنوی در این چند سال به استقلال به هیچ وجه قابل مقایسه با هیچ تیمی نیست! از این گذشته موضوع اصلا این بسیج عمومی نیست. موضوع اینه که از پنجاه نفر هوادار و پیشکسوت اسقلال که درباره مشکلشون میپرسی چهل و نه نفر به جای ذکر مشکلات خودشون میگن چرا پرسپولیس سه سال قهرمان شد؟؟ چرا برانکو چهار سال موند؟ چرا پرسپولیس برادائو رو گرفت؟ چرا عرب برکنار شد؟؟ آخه امور داخلی پرسپولیس چه ربطی به شما داره؟ شما بدبختها بیش از اینکه نگران به فنا رفتن تیمتون باشید نگران روبراه شدن دوباره پرسپولیس هستید! همه (البته نه اونهایی که خودشون رو به خواب و ندیدن زدند) اول فصل دیدند که مدیر عامل موقت وزارت ورزش که ماموریت داشت برانکو رو از پرسپولیس دور کنه چه کار کرد! نه تنها برانکو رو فراری داد بلکه پولش رو حیف و میل کرد، بازیکن بی کفایت گرفت و کلی هم بدهی گذاشت برای تیمی که بدهی هاش رو با هر سختی بود پرداخت کرده بود و آماده خصوصی شدن شده بود! وزارت باید این بلا رو سر پرسپولیس میاورد تا پرسپولیس و اون تیم محبوب بی لیاقتش در شرایط برابر وارد رقابت خصوصی سازی شوند! شما اگر خودتون رو به نفهمی زدید مردم و حداقل هواداران چند ده میلیونی پرسپولیس میفهمند آقای سرافرازیان!!
پاشا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۳
وقاهت تا کجا خبرناهار؟؟
Saeed
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۵
شما شکر زیادی نخور
م
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۶
نفهمیدیم ننه نویسنده اینجا چکاره بود. یعنی فهمیدیم ولی زشته بگیم.در ضمن آیا ننه نویسنده در محضر آقای میثاقی ، طباطبایی، صادقی و قربانی هم بودن یا نبودن و اگه بودن اونجا هم همون کار رو میکردن یا نمیکردن و در اونموقع که ننه نویسنده اونجا بوده خود نویسنده کجا بود آیا خواب بود یا خودشو به خواب زده بود
محمد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۷
اگر جرلت داربد کامنت ها رو باز کنید تا جواب نویسنده...را بدم.
۹
حرفهای انصاری فرد سوزش داشت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۹
شیافت جواب میده زود امتحان کن
nomad
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۵۴
چقدر این مقاله منصفانه است به دور از هرگونه دروغ پردازی و صرفا گفتن واقعیت ها

۴
مجید
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰
چقدر شما استقلالی ها پرروئین بخدا
احمدرضا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۱
ببين حرفاي انصاريفرد چه فشاري بهتون وارد كرده كه از ديشب شما خبرنهار ها به همراه ليدرتون پژمان راهبر دارين تيتر عليه پرسپوليس ميزنين.
واقعيت رو نميشه كتمان كرد شما خيلي مونده تا حرفه اي بشين،امسال كه همه ي رسانه مال خودتونه،زمين ميزبان و ميهمان رو عوض ميكنيد،روز بازي رو تغيير ميدين،وزير و سفير كه الان ٣ روزه دربست در اختيارتون هستن فقط مونده خطبه هاي نماز جمعه اين هفته واسه استرا ماچوني ذكر مصيبت بخونن.
شده توي برف بريم حمايت كنيم ميريم ولي جام مال ماست.زنده باد پرسپوليس
محمد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۸
مشخص نیست چرا آی اسپرت باید اجازه بده همچین مطلب سخیفی با چنین ادبیاتی تو سایتش منتشر بشه
سامان
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۵
اینجوری که تو داری ننه من غریبم برای تیم محبوبت بازی میکنی لیدرهای استقلال نمیتونن استاد نویسنده بدجور .....
هادی
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۸
غلط اضافی نکنید استقلالی نویسای کثیف
علی
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۳۸
سرافرازیان دلالی که در پروژه های دلالی استقلال سهم داره ، برانکو یک میلیون طلب داشت یک سال حقوق نگرفت پای تیم با پنجره بسته موند تیم رو برد فینال آسیا و هتریک داخلی کرد قهرمانی لیگ و حذفی و سوپرکاپ ، مثه استراماچونی بخاطر صدهزار دلار تیم رو وسط بازیا نفروخت و یه روز قبل بازی تیم رو ول کنه بره و بی احترامی به هوادار و باشگاه ، برانکو بعد شش ماه نرفت برانکو بعد چهار سال رفت نه نیومده بره فسخ کنه ، برانکو یک میلیون با دستیاراش طلب داشت بهش ندادن نه صدهزار و از اونور رئیس هیئت مدیره هر روز بر ضدش مصاحبه میکرد که مربی کلاس اول باید بره و کلاس شش که مشخص شد کالدرون بیاد و تو هیئت مدیره بر ضدش بودن عرب هم که از اون بدتر و بقیه هم که کلا هر کی ساز خودش رو میزد
امیر
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۷
طرف تیمش از ترس فرار کرده ترکیه و روز بازی تو خاک ایران نبوده بعد به سوپرجام میگه اشانتیون ، اگه قرار بود مثه استقلال که همین بازیشو انداختن عقب تا شاید استرا برگرده و تمرین بده و صدای تیم مقابل رو درآورده که ما اصلا یه همچین تغییری رو قبول نکردیم و یا سال قبل که اوضاع استقلال خوب نبود و بازی با پدیده‌ی اوج گرفته رو دقیقا بدون هیچ دلیلی و حتی بهونه هم نتونستن واسش جور کنن اما بازی عقب انداختن تا استقلال سر و سامان بگیره و افتاد زمانی که استقلال باز اوج گرفت و‌پدیده افت کرده بود بازی رو انجام دادن ، الان هم تیم فرار کرده ترکیه میگن سوپرجام اشانتیون بوده ، خب داداش من چرا باید فرار کنی ترکیه و تو روز بازی اونجا تمرین کنی ؟!
محسن
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۳
انصاری فرد توصیه کرد تحلیل درست داشته باشید باز دارید اراجیف میگید و 4تا جوون و نوجوون هم شما را تشویق می کنند. برانکو نیم فصل پارسال بخاطر عدم دریافت 6 ماه از حقوقش میتونست یک طرفه فسخ کنه و بره. ولی موند و بعد از دربی سه بار نامه زد ولی اتفاقی نیفتاد. عرب سه بار بخاطر مشکلات مالی استعفا داده بود ولی چرا وزیر ورزش اصرار داشت بماند!!؟ برانکو قرارداد داشت و اگر پولش پرداخت میشد، میخواست هم نمی تونست بره. اگر قراردادش تموم شده بود شاید بشه گفت بخاطر دلارهای نفتی رفت ولی قرارداد داشت و وزارت نخواست بمونه. وزیر برای استیضاح نشدن قول داده بود برانکو را فراری بده. حرف انصاری فرد حرف حق بود ولی حرفهای شما پر از تهمت و دروغ است. همون موقع که گودرزی وزیر ورزش بود هم همین اتفاق افتاد و در یک فصل استقلال دو برابر پرسپولیس هزینه کرد و گزینه های پرسپولیس را با رقم بالاتر دزدید. این فصل هم دارند همه کار انجام میدند تا مانع پرسپولیس شوند. مستند هم هست. از برنامه بازیها تا احکام انضباطی تا بحث پشتیانی مالی و . . .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر