فهرست
طعنه برانکو: مدیرعامل نفت حقوق بالایی می‌گیرد
طعنه برانکو: مدیرعامل نفت حقوق بالایی می‌گیرد

طعنه برانکو: مدیرعامل نفت حقوق بالایی می‌گیرد

آی اسپورت - پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل روزهای پرماجرایی را پشت سر می‌گذارد. از داستان سوشا مکانی تا ماجرای انتقال بیرانوند و تعویض او با طارمی. برانکو ایوانکوویچ درباره اوضاع و احوال این روزهای تیمش صحبت کرده است:«
دیشب با سوشا جلسه داشتید.روایت های زیادی از این جلسه مطرح شده.خودتان واقعیت را بگویید.
به طور کلی می خواستم بدانم وضعیت مکانی بعد از آزادی چطور است.من حرف های زیادی درباره او شنیده بودم و  چون وضعیتش را به صورت دقیق نمی دانستم با او جلسه داشتم.فراموش نکنید من هنوز هم مربی اش هستم و باید بدانم که چه اتفاقی افتاده است و  یا احتمالا قرار است بیفتد.
پس همچنان پیگیر وضعیت او هستید؟
بله پیگیر وضعیتش هستم چون هنوز بازیکن من است. من هرکاری از دستم بر بیاید برای سوشا انجام می دهم و این گونه نیست که او را تنها بگذارم.این را در حیطه کاری ام بیان می کنم.انتظار دیگری که از من ندارید؟
بگذریم. مدیرعامل باشگاه نفت گفته است شاید طارمی گزینه مدنظر نفت باشد تا حاضر شوند بیرانوند را به شما بدهند.دیروز شما عکس العمل غیرمستقیمی نسبت به این موضوع داشتید.الان حرفی ندارید؟
من واقعا به مدیرعامل نفت تبریک می گویم. او قطعا حقوق خیلی خیلی بالایی می گیرد که این طور پیشنهاد می دهد.مشخص است در جیب او پول زیادی هست.او یک مدیرعامل واقعی است که این قدر به بازیکنانش اهمیت می دهد که می خواهد بازیکنش را با یک بازیکن بزرگ عوض کند.
همین؟
بله.همین.حرف دیگری نمی زنم.
اینکه بیرانوند در ترکیه با کادر فنی به مشکل خورده و حتی به یکی از نزدیکان شما پیامک داده است و می خواهد پرسپولیسی شود چطور؟
این به من ربطی ندارد. من نظرم را گفتم. حالا هر مساله ای که بین دروازه بان تیم نفت و سرمربی است اصلا به من ارتباطی ندارد.

منبع: کاپ
  ۸  
آی اسپورت
2016-01-14 15:24:29
نظر دهید

۸ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۳
به تو چه خالی فسیل؟
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۵۵
زنده باشی پروفسور که حسرت کیسه کشایی
10-10-10
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
درود برپروفسور و پیشکسوت واقعی و بی توقع مهرداد میناوند عزیز
10-10-10
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
درود برپروفسور و پیشکسوت واقعی و بی توقع مهرداد میناوند عزیز
علیرضا
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۴۰
پیشکسوت واقعی مهرداد میناوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط یه سرچ ساده برای یافتن این که ایشون چه کثافت کاریایی که نکردن کافیه!
برزو
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۹
این لُنگیها آبرو و شرف فوتبال ایران رو تو جهان بردند، اون از ماجرای حرکت منشوری شیث رضایی و نصرتی و رفتن رو جلد مارکا! این از ماجرای سوشا مکانی و ... و ...، حالا جلب اینجاست که سید مهدی رحمتی بااخلاق دعوت نمیشه تیم ملی. حالا دوستان میان میگن رحمتی هم بی اخلاقه که اون حرکت رو جلوی ملوان انجام داد 2سال پیش! لازم به توضیحه که اون بازی ملوانیها کل 90 دقیقه رو فحش خواهر و مادر به رحمتی داده بودن روشو کرد طرف اونا که فحش میدادن و گفت بیایید اینو بخورید. بی احترامی به کسی نکرد.
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
برزو اینایی که گفتی همش چرته، اینقد دم از احلاق بزن
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۰۶
ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا بااخلاقترین بازیکن ایرانه..توپرسپولیس واستقلال هم پرازبازیکنای بی اخلاقه پس واس هم کری نخونیدآفرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر