فهرست
بورا میلوتینوویچ: خاکپور جنتلمن است
بورا میلوتینوویچ: خاکپور جنتلمن است

بورا میلوتینوویچ: خاکپور جنتلمن است

بورا میلوتینوویچ که صبح امروز در هتل محل اقامت تیم فوتبال امید در دوحه قطر  حضور پیدا کرده بود، در خصوص وضعیت تیم ایران و بازی شاگردان خاکپور مقابل سوریه گفت: تیم ایران مثل همیشه از بازیکنان با کیفیتی برخوردار است که به لحاظ کیفیت فنی و تکنیکی برتر از سایر تیم های آسیایی هستند. بازی با سوریه اگرچه بازی اول بود اما تیم ایران نمایش خوبی داشت و مهم تر اینکه نتیجه خوبی هم گرفت و نشان داد که مثل همیشه یکی از تیم های مدعی است.
حضور محمد خاکپور روی نیمکت تیم ایران: خاکپور را به خوبی می شناسم. او مثل دوران بازیگری اش یک جنتلمن واقعی است و خوشحالم که او را در این سطح از مربیگری می بینم. سرمربی ایران در نشست مطبوعاتی اش گفت که تیم ما برای قهرمانی آسیا به قطر آمده که نشان از جاه طلبی و هدف بزرگ او دارد و به نظر من برای موفقیت باید جاه طلب بود.
بازی ایران- قطر:  به نظر من بازی فردا فوق العاده حساس و مهم است. هر دو تیم شروع خوبی در مسابقات داشته اند و سه امتیاز دارند. قطر چند بازیکن خوب و با کیفیت دارد اما ایران یک تیم با کیفیت است که متکی به بازیکن خاصی نیست. قطعا برنده فردا خیالش از صعود راحت می شود و می تواند به مراحل بعد فکر کند‌.
 چه تیم هایی شانس قهرمانی و صعود به المپیک هستند؟ در فوتبال صبحت زیاد می توان انجام داد اما باید دید در زمین چه اتفاقاتی می افتد! قطعا اتفاقات داخل زمین قهرمان و تیم های صعود کننده را مشخص می کنند که نمی توان آن را پیش گویی کرد!
     
آی اسپورت
2016-01-14 15:48:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر