فهرست
رویای ارسلان: حضور در بوندس‌لیگا
رویای ارسلان: حضور در بوندس‌لیگا

رویای ارسلان: حضور در بوندس‌لیگا

ستاره تیم ملی امید ایران رویایش را حضور در رقابت های بوندسلیگا و یا لالیگا می داند. ارسلان مطهری یکی از بازیکنان خوب دیدار نخست امید ایران برابر سوریه بود که توانست گل نخست بازی را هم به ثمر رساند. او در گفت و گویی که با یک سایت قطری داشت درباره موضوعات زیادی سخن به میان آورد.

 عملکردش در دیدار نخست: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه توانستیم هر سه امتیاز را هم به دست آوریم. از همان ابتدای بازی تا انتها خوب ظاهر شدیم و نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. پیروزی بازی شدیم و با شایستگی گام نخست را محکم برداشتیم.

 چه تیمی از این گروه شانس صعود دارد؟ نمی توانم بگویم چه تیم هایی شانس صعود دارند اما اطمینان دارم ایران به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا خواهد کرد.

 آیا دوست دارد بازی در لیگ ستارگان قطر را تجربه کند؟ لیگ قطر را دوست دارم و این لیگ را به خاطر حضور بازیکنان ایرانی دنبال می کنم. اگر فرصتی برای بازی کردن من در این لیگ به وجود آید، دوست دارم چنین تجربه ای داشته باشم و از آن استفاده کنم.

دوست دارد در چه لیگی به میدان برود؟ رویایم حضور در رقابت های بوندسلیگا و یا لالیگا است و امیدوارم که به این رویا برسم.

نکته: تیم ملی امید ایران در دومین بازی خود به مصاف قطر میزبان خواهد رفت و پیروز این دیدار می تواند صعودش را به دور بعد قطعی کند.
     
آی اسپورت
2016-01-14 15:58:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر