فهرست
بهترین بازیکن نیم‌فصل از نگاه 90: برانکو مرا متحول کرد
بهترین بازیکن نیم‌فصل از نگاه 90: برانکو مرا متحول کرد

بهترین بازیکن نیم‌فصل از نگاه 90: برانکو مرا متحول کرد

آی اسپورت- بعد از عبور از شرایط ناامیدکننده ابتدای فصل، محسن مسلمان حالا به شاه‌مهره پرسپولیس تبدیل شده و از سوی کارشناسان برنامه نود بهترین بازیکن نیم‌فصل لقب گرفته است. بازیکنی که بعد از 7هفته نیمکت‌نشینی بهترین بازیکن تیم برانکو شد، گفت‌و‌گویی با همشهری ورزشی انجام داده است. گزیده‌ای از مهم‌ترین بخش‌های این گفتگو را بخوانید.


 
محسن بنگر گفته دلیل خوب بازی کردن پرسپولیس حضور مسلمان است. نظر خودت چیست؟
محسن به من لطف دارد اما من فقط به خاطر هدف‌هایم بود که سعی کردم برای تیم مثمرثمر باشم. من به جای اینکه بعد از نیمکت‌نشینی انگیزه‌ام را از دست بدهم سعی کردم خودم را با شرایط تیم تطبیق بدهم.منظورت تغییر سیستم بازی خودت برای هماهنگی با تیم است؟
بله، باید راهی را پیدا می‌کردم که برانکو به من اعتماد کند. پس باید دقیقا سیستم بازی‌ام را تغییر می‌دادم و کوتاه‌کوتاه بازی می‌کردم. خدارا شکر که به کمک اعضای تیم توانستیم با این سیستم نتیجه بگیریم و خیلی خوب بازی کنیم. فقط من نمی‌گویم که قشنگ بازی می‌کنیم بلکه کارشناسان هم می‌گویند. البته بازیکنان دیگر هم کمک کردند و من تنها نبودم.
 


در این سیستم دوندگی‌ات در زمین بیشتر شد؟
بله، باید بیشتر در زمین می‌دویدم تا هم بازی بهتر در جریان قرار بگیرد و هم بتوانیم فرصت‌سازی کنیم.هنوز هم اعتقاد داری تیم برانکو از تیم قهرمان قطبی بهتر است؟
بله من این اعتقاد را دارم. ما بهتر بازی می‌کنیم و هواداران هم بیشتر لذت می‌برند. همان زمان هم که بازی نمی‌کردم گفته بودم پرسپولیس برانکو بهتر کار می‌کند و تیم بسیار خوبی است. من الکی تعریف نمی‌کنم و طبق واقعیت حرف می‌زنم.
 


اینکه در اغلب گل‌های پرسپولیس رد پای تو دیده می‌شود هم جالب است.
اگر این توپ‌ها گل نشوند، پاس‌های من هم دیده نمی شوند. پس باید از همه تشکر کرد. از بچه‌ها ممنونم که به من روحیه می‌دهند و امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنم.شنیده‌ای مهدی طارمی از نفت پیشنهاد دارد؟
بله، اما مهدی در پرسپولیس می‌ماند. بدون مهدی تیم‌مان لنگ می‌زند، چون بهترین مهاجم لیگ است. به هر حال این یک پیشنهاد بوده و پرسپولیسی‌ها مهدی را از دست نمی‌دهند.قبول دارید اگر طارمی نباشد، کار شما هم درست تمام نمی‌شود؟
دقیقا همین‌طور است. وجود مهدی در تیم باعث می‌شود که خط‌حمله قوی باشد. البته بازیکنان خوب دیگری هم داریم اما به نظر من طارمی فوق العاده است.بعد از کسب سهمیه در لیگ به تیم ملی هم فکر می‌کنی؟
ما اول به قهرمانی فکر می‌کنیم و بعد به کسب سهمیه. چرا نتوانیم قهرمان شویم؟ ما می‌توانیم قهرمان شویم و باید این اتفاق بیفتد. چون می‌خواهیم این قهرمانی را به روح هادی و خانواده‌اش تقدیم کنیم. هدف ما خیلی مهم است و قطعا به هدف‌مان می‌رسیم. من تیم ملی را هم دوست دارم و خیلی دلم می‌خواهد کی‌روش من را ببیند. من انگیزه‌های زیادی در پرسپولیس دارم و امیدوارم به هدف‌هایم برسم.بعد از اتفاقات اخیر نظرت در مورد رفتار با سوشا چیست؟
من می‌گویم نباید عکس‌های شخصی کسی را پخش کرد. خداراشکر سوشا آزاد شد و امیدوارم در آینده مشکلی نباشد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. به نظر من کنجکاوی در زندگی دیگران درست نیست.
9411
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-01-14 16:10:07
نظر دهید

۱۰ نظر
فردین
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
یه دونه ای محسن تاج سوراخ کنننننننننننن
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
مسلمان اول فصل و پارسال خودشو کشت بیاد تاج ولی راهش ندادیم
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۵
چرت پول لیسیا فقط دنبال پول له له میزنن, نیم فصل دوم بازم شونزدهم میشن
مشروح
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۴
کامنتهای از 17 : 23 تا 17:27 کار یک نفره !
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۰۲
به تو چه که کار یه نفره یا چهار نفر لنگی
-
پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۰۶
پایین مطالب مربوط به استقلال یه نظر پرسپولیسی نمیبینی چه برسه به اینکه توهین هم باشه, اما پایین مطالب پرسپولیسی متأسفانه...
قرمز
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۰۶
مردونه فکر کنید اگ داورا تو بازیها حقا رو نا حق نمی کردن پرس پو لیس کجا بود اس اس کجا لطفا به هیچ کس توهین نکنید توهین ادب خانواده طرف رو نشون میده
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۴۹
چرا دروغ میگی لنگی, برو خبرهای استقلال رو بخون, همش کامنتای توهین امیز علیه مظلومی و استقلال. همین خبر در مورد وحید امیری و استقلال
برزو
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
واسه اینکه بفهمید لنگ قوی تره یا استقلال فقط به جدول نگاه کنید. اصن جدول رو گذاشتند واسه همین وقتا ، کری خوندنم باید حساب و کتاب داشته باشه رو هوا که نمیشه کری خوند!
مشروح گل گفتییییییی
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
مشروح دمت جیز
خوب کشف کردییییییییی

این 6 تاییها ذلیل وعقده ای هستن واقعا تو کف مسلمان موندن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر