فهرست
تراکتور و دردسرهای خارجی؛ از آلویز نانگ تا ماتیاس رانگه
تراکتور و دردسرهای خارجی؛ از آلویز نانگ تا ماتیاس رانگه

تراکتور و دردسرهای خارجی؛ از آلویز نانگ تا ماتیاس رانگه

آی اسپورت- مدیرعامل تراکتورسازی که هنوز امیدوار است لوسیانو ادینیو به تراکتور جواب بدهد، اعلام کرده هنوز هیچ جوابی از این بازیکن برزیلی نگرفته است. با توجه به اینکه تراکتور در حال حاضر مشکلات مالی بسیاری دارد، هنوز توافقات لازم با این بازیکن حاصل نشده و این مهاجم نمی‌خواهد مشکلات فصل قبل برایش تکرار شود.
از سوی دیگر، بعد از گذشت چند روز مسئولان باشگاه تراکتورسازی بعد از لوسیانو ادینیو، با باشگاه نفت‌تهران برای صدور رضایتنامه نانگ وارد مذاکره شدند اما هنوز توافقی صورت نگرفته است. چراکه نانگ نتوانسته قراردادش را با نفت فسخ کند و به خاطر مشکلات مالی کارش به مشکل خورده است. با توجه به درخواست مالی این بازیکن از نفت مسئولان باشگاه پولی برای صدور رضایتنامه نانگ نمی‌خواهند.
ماتیاس رانگه، مهاجم سابق تیم ملی سوئد دیگر بازیکن خارجی این تیم است که مورد توجه امیر قلعه‌نویی قرار گرفت. مسئولان تراکتورسازی با این بازیکن 31ساله هم صحبت‌هایی را انجام دادند اما با توجه به مشکلات مالی هیچ توافقی میان دو طرف حاصل نشده است.
این درحالی است که با جدایی مهرداد بایرامی از تراکتورسازی، شریفی و فرزاد حاتمی مهاجمان تراکتور هستند و با توجه به اینکه تراکتورسازی باید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند، باید حداقل یک مهاجم دیگر هم به ترکیب تیم اضافه شود که اگر این اتفاق نیفتد مشکلات زیادی به‌وجود می‌آید.9411
     
آی اسپورت
2016-01-14 17:10:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر