فهرست

انصاری‌فرد: فوتبال مثل عروسی است!

آی‌اسپورت - علی فتح الله‌زاده در مقام سردبیر روزنامه استقلال جوان که چند وقتی است به دلیل آنچه مشکلات مالی و عدم حمایت عنوان شده منتشر نمی‌شود و رئیسش به شدت در این باره از باشگاه استقلال هم گلایه کرده بود، به همراه حسین انصاری‌فرد مدیرمسئول و صاحب امتیاز روزنامه پیروزی به برنامه تیتر امشب شبکه 6 رفتند و درباره نقش رسانه‌های ورزشی در ورزش سخن گفتند. خبرآنلاین نوشت: انصاری‌فرد که دوره‌ای مسئول روابط عمومی سازمان ورزش بوده است، درباره اخلاق در روزنامه‌نگاری ورزشی سخن گفت. او از این گفت که فوتبال و ورزش مثل عروسی است و هیجان دارد. در عروسی‌ها بیشتر دعوا می‌شود چون هیجان در آن وجود دارد، درحالی که در ختم‌ها کمتر دعوا می‌بینیم.
فتح الله‌زاده هم که از سوی جعفر تبریزی، عکاس پیشکسوت با نقد روبرو شد، از این گفت که شرایط مطبوعات ورزشی در پاکستان بهتر از ایران است. داود عابدی مجری برنامه در بین حرف‌های دو مهمانش از این گفت که باید اول دغدغه فروش را برای مطبوعات حل کنند تا رسانه‌های بی‌طرفانه بنویسند! البته این پرسش را کسی از او نپرسید که آیا صدا و سیما که دغدغه مالی ندارد، چنین مشی‌ای را دارد؟
حمشید حمیدی پیشکسوت ورزشی با انتقاد از اینکه این دو مدیرمسئول بگویند کاری از دست ما ساخته نیست گفت:«اگر این طور باشد که باید فاتحه روزنامه‌نگاری را خواند.» او در بخشی دیگر از حرف‌هایش هم گفت:«قدیمی‌های ما می‌گفتند خبرنگار باید واقعیت را بگوید و اگر روزی دروغ می‌نوشتیم ، سرمان پایین بود اما الان ...»
فتح الله‌زاده با انتقاد از روزنامه‌های شبه دولتی گفت:«روزنامه‌هایی که 100 صفحه می‌زنند، باید بشوند 5 هزار تومان. چون آنها دارند از بیت‌المال تغذیه می‌شوند و بخش خصوصی را نابود می‌کنند».
نکته جالب گفته‌های این دو مدیرمسئول انتقاد از تیترهای جنجالی بود که البته روزنامه‌های‌شان در ماه‌های گذشته پر بوده از تیترهای تند علیه همدیگر. تیترهایی که با انتقادهای بسیاری روبرو شده‌اند.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-15 00:38:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر