فهرست

شرط طاهری برای بازگشت سوشا: موافقت هیات مدیره

آی اسپورت - سوشا مکانی برای بازگشت به دروازه پرسپولیس اصلا کار راحتی ندارد. در شرایطی که قرار است به زودی تکلیف سوشا مشخص شود، سرپرست باشگاه پرسپولیس حرفهایی زده که قطعا باب میل مکانی نیست و همکاری مجدد او با قرمزها چیزی شبیه به هفت خوان رستم است.
طاهری درباره وضعیت سوشا به ایسنا گفته:" در مورد سوشا مکانی منتظر مراجع قضایی هستیم. کارها را پیگیری می‌کنیم و باید ببینیم اصلا می‌توانیم از او استفاده کنیم یا خیر. مطمئنا ما تابع تصمیمات مقامات قضایی هستم. اگر مشکلش حل شد و کمیته اخلاق هم اجازه بازی او را صادر کرد، این موضوع را در هیات مدیره مطرح می‌کنیم و هر تصمیمی هیات مدیره گرفت، به آن عمل خواهیم کرد. بازیکنان باید بدانند مسائل اخلاقی در اولویت است و باید مراقب خودشان باشند تا چنین مشکلاتی برایشان پیش نیاید."


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-15 10:07:30
نظر دهید
۲ نظر
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۵۶
جالبه که لنگیا مظلوم نمایی میکنن, طرف کامنت نوشته که تو خبرهای استقلال, پرسپولیسیا کامنت نمی نویسن اما تو خبرهای پرسپولیس استقلالیا کامنت می نویسن.
اولا ای اسپورت همه ی خبراش در جهت حاشیه درست کردن برای استقلال و حمایت از پرسپولیسه, پس نیازی نیست شما در مورد استقلال بنویسین, دوما برید خبرهای استقلال رو ببینین, نمونش قضیه وحید امیری که چقدر به پرویز مظلومی توهین کردین. من هر وقت میام اینجا و کامنت توهین امیز علیه استقلال ببینم, به ازای هر کامنت, چهار تا کامنت در مورد لنگ مینویسم, مظلوم نمایی ممنوع لنگی
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۹
تو خیلی جیگری که اینکارو میکنی کیسه کش موش نخوره تورو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر