فهرست

سئوال روز: کدام بازیکن پرسپولیس به درد نفت می خورد؟

آی اسپورت - نفتی ها که از نیاز زیاد پرسپولیس به جذب یک دروازه بان خبردار شده اند، پیشنهادی عجیب به باشگاه پرسپولیس ارائه دادند. آن هم معاوضه مهدی طارمی با بیرانوند بود. البته که این خبر کلی در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد و هم مخالفت طرفداران پرسپولیس و هم مخالفت خود طارمی را به همراه داشت. حالا احتمالا این معما از راه دیگری حل شود. معاوضه بیرانوند با یکی دیگر از بازیکنان برانکو. امید عالیشاه یکی از گزینه هایی است که شاید به واسطه بی دروازه بان  ماندن پرسپولیس با بیرانوند معاوضه شود. البته باید دید آیا برانکو راضی به از دست دادن یکی از ستاره های خط حمله تیمش می شود؟ پرسپولیسی ها یا باید پول میلیاردی بابت به خدمت گرفتن بیرانوند به نفت بدهند یا اینکه یک بازیکن را با او معاوضه کنند.
از طرفی نفتی ها بیش تر از طارمی انگار بیشتر به یک هافبک نیاز دارند. چرا که ارسلان مطهری و علی قربانی در خط حمله تیم منصوریان حضور دارند و به نظر جذب یک هافبک به جای پیام صادقیان ضروری تر باشد. جالب اینجاست که از فروش بازیکنانی مثل کارلوس سانتوس و آلویس نانگ و پیام صادقیان می توان فهمید که نفتی ها بیشتر روی جذب بازیکنانی تمرکز دارند که اسمی نباشند. نفت بیشتر از هر جای دیگری جای بازیکنان جوانی است که می خواهند پیشرفت کنند.
درست مثل کمال کامیابی نیا که از همین نفت به پرسپولیس پیوست و حالا یکی از اصلی ترین مهره های تیم برانکو است. در هر حال الان اصلی ترین گزینه پرسپولیس برای پست دروازه بانی علیرضا بیرانوند است. باشگاه نفت هم می تواند طبق قراردادی که با گلر ملی پوش خود دارد او را به پرسپئلیس ندهد و این پرسپولیسی ها هستند که باید طبق اصول حرفه ای شرایط نفت را بپذیرند.


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-15 11:10:21
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۴۱
پرسپولیس دست از سر نفت برداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر