فهرست
وعده شهرداری به استقلال و پرسپولیس پنج ساله شد/ شعار تکراری!
وعده شهرداری به استقلال و پرسپولیس پنج ساله شد/ شعار تکراری!

وعده شهرداری به استقلال و پرسپولیس پنج ساله شد/ شعار تکراری!

آی اسپورت- روز ۲۸ خرداد ۱۳۸۹ بود که علی فتح الله زاده و حبیب کاشانی به عنوان دو مدیرعامل باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس طی بیانیه‌ای که بند‌های مختلفی داشت اعلام کردند باید نشستی با شهردار تهران داشته باشند که پس از پیگیری و بر قراری آن نشست،  قالیباف قول داد که دو ورزشگاه بی‌کار را به استقلال و پرسپولیس بسپارد.از همان روزها قرار شد از بین ورزشگاه امام رضا(ع)، شهید کاظمی و شهید کشوری دوتای آن به استقلال و پرسپولیس واگذار شود. در آن بیانیه، این دو مدیر عامل اعلام کرده بودند که توان مالی نامحدود تیم های صنعتی دست این مدیران را بسته است.

قالیباف بعدها که فتح الله زاده پیگیر این ورزشگاه شده بود، در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۲ و شب قبل از دیدار استقلال و اف سی سئول در نیمه نهایی لیگ قهرمانان  آسیا به اردوی استقلال رفت و ضمن تعیین پاداش برای بازیکنان اعلام کرد: تا سه ماه دیگر ورزشگاه پرسپولیس به این باشگاه ارائه می شود و ورزشگاه استقلال هم در حال اتمام ساخت است و بزودی به این باشگاه داده می‌شود.
با این وجود دو روز قبل  یعنی در تاریخ ۲۳ دی ماه ۹۴ دوباره اعلام شده که ورزشگاه ها به دو باشگاه اختصاص می یابد. این یعنی ۵ سال پروژه واگذاری تاکنون طول کشیده و البته هنوز هم به نتیجه نرسیده است.
شورای شهر تهران این بار از شهرداری خواسته است تا دو ورزشگاه را در اختیار این دو باشگاه پرطرفدار قرار دهد اما ظاهرا اعضای شورای شهر گذشته این اتفاق را نادیده گرفته اند. امید است این بار این واگذاری در حد شعار باقی نماند و رنگ واقعیت به خود بگیرد.
     
آی اسپورت
2016-01-15 15:28:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر