فهرست
وعده استیماچ: پرسپولیس را ببریم، خانواده‌ام را به اصفهان می‌آورم
وعده استیماچ: پرسپولیس را ببریم، خانواده‌ام را به اصفهان می‌آورم

وعده استیماچ: پرسپولیس را ببریم، خانواده‌ام را به اصفهان می‌آورم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: وقتی فقط ۱۵ سال داشتم استانکو مرا به تیم هایدوک اشپیلت برد و نقش زیادی در پیشرفت من داشت. ایگور استیماچ که در برنامه تلویزیونی زنده‌رود در شبکه استانی اصفهان حضور یافته بود در مورد زندگی در اصفهان گفت: قبل از سفر به اصفهان اطلاعات زیادی در مورد این شهر نداشتم و بیشتر تهران را می‌شناختم. وقتی به اصفهان آمدم واقعاً تعجب کردم. اصفهان دارای افتخارات و تاریخ بسیار غنی است و میدان نقش‌جهان و بازارهای بسیار زیبایی دارد. مردم اصفهان هم بسیار دوست‌داشتنی و خون گرم هستند.
 خانواده‌اش را هم به اصفهان آورده است یا خیر؟  وقتی پرسپولیس را ببریم خانواده‌ام را به اصفهان می‌آورم. امیدوارم با تمرینات و برنامه‌ریزی که انجام می‌دهیم بتوانیم پرسپولیس را با نتیجه خوبی ببریم.حضور سپاهان در اردوی ترکیه: اردوی ترکیه قسمت مهمی از کار ما در نیم‌فصل است. امیدوارم این اردو تغییر زیادی در کیفیت ما ایجاد کند و لازم است که عقب‌ماندگی خود را جبران کنیم. از مسئولان کارخانه و باشگاه که با وجود مشکلات اقتصادی شرایط برگزاری این اردو را فراهم کردند تشکر می‌کنم و بیست و سومین سالگرد تأسیس کارخانه فولادمبارکه را به همه مسئولان گذشته و حال آن و همه کارگران کارخانه و پرسنل باشگاه تبریک می‌گویم چون بدون زحمات آنها تلاش‌های ما هم دیده نمی‌شود.
حضور مربیان کروات در ایران: برای من باعث افتخار است که مربیان کروات در سال‌های گذشته موفقیت‌های خوبی در ایران کسب کرده‌اند. ایران جوانان مستعدی در فوتبال دارد که از نظر سرعت و تکنیک در سطح بالایی هستند و باید با کار بیشتر، ضعف‌های گذشته را جبران کرد. ایران می‌تواند در فوتبال جهان نقش بیشتری ایفا کند. استانکو پوکله پوویچ اولین مربی کرواتی که در ایران حضور یافت: وقتی فقط ۱۵ سال داشتم استانکو مرا به تیم هایدوک اشپیلت برد و نقش زیادی در پیشرفت من داشت. او همیشه خاطرات خوبی از ایران، اصفهان و به خصوص باشگاه سپاهان تعریف می‌کند که این برای من خیلی جالب است. قصد دارم که در فصل بهار استانکو را به ایران دعوت کنم.
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-15 14:59:50
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۵۴
لنگ رو له کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر