فهرست
رسوایی روز: خطرناک‌ترین مجرم جهان به‌دنبال خرید چلسی بود!
رسوایی روز: خطرناک‌ترین مجرم جهان به‌دنبال خرید چلسی بود!

رسوایی روز: خطرناک‌ترین مجرم جهان به‌دنبال خرید چلسی بود!

آی اسپورت- در چند سال اخیر مالکان عجیبی وارد فوتبال انگلیس شدند و اقدامات عجیبی نیز انجام دادند. برای مثال وینسنت تان مالک آسیایی واتفورد رنگ پیراهن این تیم را از آبی به قرمز تغییر داد تا در بازار شرق آسیا فروش بهتری داشته باشد. ماسیمو سلینو در لیدز یونایتد نیز پیراهن شماره 17 را ممنوع کرد و معتقد بود این عدد بدشانسی می‌آورد. ولی هیچکدام از اینها به خبر احتمال حضور گازمن در چلسی نمی‌رسد. خطرناک ترین مجرم مواد مخدر در جهان که یکبار از زندان فرار کرده است علاقه زیادی به باشگاه چلسی دارد و قصد خرید این باشگاه را از رومن آبراموویچ داشته است. او یکی از هواداران فوتبال است و یک میلیارد دلار ثروت دارد.

خواکین گازمن لوئرا بزرگترین و جنایتکارترین شبکه تجارت مواد مخدر در دنیا را اداره می‌کرد. مجله «فوربز» Forbesmagazine از وی به عنوان یکی از ۶۸ نفر از پر قدرت‌ترین افراد جهان نام برده است.

خواکین گازمن بعد از جدایی از زندان به شدت مورد تعقیب پلیس آمریکا قرار گرفته بود و حتی مبلغ زیادی هم برای شناسایی او تعیین شده بود تا او به عنوان یکی از خطرناک ترین مجرمان جهان شناخته شود که درآمد خود را از قاچاق مواد مخدر به دست آورده است.
     
آی اسپورت
2016-01-15 15:16:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر