فهرست
سیچلو پس از بازگشت به ایران: افتخار می‌کنم که دستیار لوزانو هستم
سیچلو پس از بازگشت به ایران: افتخار می‌کنم که دستیار لوزانو هستم

سیچلو پس از بازگشت به ایران: افتخار می‌کنم که دستیار لوزانو هستم

خوان مانوئل سیچلو، مربی تیم ملی والیبال ایران در مورد حضور مجدد در ایران گفت: فدراسیون والیبال ایران با من تماس گرفت و از من خواسته شد تا به آنها برای رسیدن به المپیک کمک کنم. حضور در المپیک، رویای من و در واقع هر کسی است. رسیدن به المپیک تمام ذهن مرا به خود مشغول کرده و این دلیل اصلی برای بازگشت من به ایران است. همه ما می‌دانیم که کار سختی پیش رو داریم چون همه تیم‌ها برای گرفتن سهمیه المپیک به مسابقات وارد می‌شوند.
همکاری با رائول لوزانو، سرمربی جدید تیم ملی ایران: من تا کنون با لوزانو کار نکرده‌ام ولی او را تحسین می‌کنم. او مربی بسیار خوب، همشهری و دوست نزدیک ولاسکو است. آنها شبیه هم نیستند ولی من اعتقاد دارم که لوزانو می‌تواند ایران را به رویای خود برساند. من افتخار می‌کنم که دستیار لوزانو هستم چون می‌توانم نکات زیادی از او بیاموزم.
حریفان ایران در مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو: من به همراه لوزانو در برلین بودیم و بازی‌ها را از نزدیک دیدیم و آنالیز کردیم. ما در مقابل لهستان، فرانسه و ژاپن، مسابقات سختی پیش رو داریم. فرصتی برای اشتباه نیست و ما باید عملکرد قابل قبولی داشته باشیم تا بلیت ریو را به دست آوریم.
     
آی اسپورت
2016-01-15 15:21:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر