فهرست

عکس روز: وقتی دوربین‌ها دایی را به احمدی‌نژاد ترجیح دادند!

آی‌اسپورت- تیم ملی کشورمان که در این مسابقات علاوه بر قطر، با اردن و لائوس نیز همگروه بود، برای صعود نیازمند برد در این مسابقه بود. زیرا از هر گروه تنها یک تیم راهی دور بعد می‌شد و همین مساله کار همه تیم‌ها را دشوار می‌ساخت. کاپ نوشت: در پایان این دیدار علی دایی به عنوان بهترین بازیکن مسابقه برگزیده شد و جایزه خود را از شهردار وقت تهران محمود احمدی‌نژاد دریافت کرد. در آن روزها احمدی‌نژاد آماده می‌شد تا کاندیدای ریاست جمهوری شود و برنامه‌های اقتصادی فراوانی در این راه داشت. از به عهده گرفتن نقش مشاور اقتصادی فدراسیون فوتبال محمد دادگان گرفته تا دادن سوبسید به برخی ناشران برای چاپ کتاب‌هایی ویژه.
در هر حال هنوز خیلی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری آغاز شود. دایی بهترین بازیکن زمین شده است و دوربین‌ها روی او زوم کرده‌اند. بعدها دوربین‌ها روی احمد‌نژاد زوم کردند! کمتر از 6 سال بعد،بین این دو رابطه مستقیمی شکل گرفت که به مصاحبه‌های آتشین از سوی دایی منجر شد.یادتان نرفته است که؟

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-15 18:46:26
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۴۵
دایی با دستور مستقیم احمدی نژاد سرمربی تیم ملی شد و با دستور او هم برکنار شد. این تصمیم به اخراج دایی, تنها تصمیم درست احمدی نژاد تو اون هشت سال بود
-
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۴۶
لابی کالت به کالتی
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۶
سردار بت شکن دکتر محمود احمدی نژاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر