فهرست
طاهری: معلوم است که نفتی‌ها بیرانوند را نمی‌خواهند
طاهری: معلوم است که نفتی‌ها بیرانوند را نمی‌خواهند

طاهری: معلوم است که نفتی‌ها بیرانوند را نمی‌خواهند

آی اسپورت- سرپرست پرسپولیس معتقد است از پیشنهادهای باشگاه نفت برای معاوضه بازیکن فقط یک نتیجه می‌شود گرفت: آنها بیرانوند را نمی‌خواهند!
علی‌اکبر طاهری در مورد پیشنهاد مدیرعامل باشگاه نفت برای معاوضه بیرانوند با یکی از بازیکنان پرسپولیس، گفت: «به هر حال او مدیرعامل باشگاه نفت است و صحبت‌هایی در این باره انجام دادیم. در ابتدا بحث حضور قرضی او در پرسپولیس مطرح شد و الان هم حرف از معاوضه می‌زنند. برای من سؤال است که اگر شما دروازه‌بان‌تان را می‌خواهید چرا بحث انتقال قرضی و یا معاوضه را مطرح می‌کنید؟ این مسائل نشان می‌دهد که آنها دروازه‌بان‌شان را نمی‌خواهند و حرف‌های مسئولان این باشگاه با هم همخوانی ندارد. از طرف دیگر ما منتظر اعلام شرط آنها برای انتقال قطعی این دروازه‌بان نفت هستیم که به ما هنوز این موضوع را نگفتند.»
سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که اگر بحث معاوضه بیرانوند با یکی از بازیکنان پرسپولیس به صورت رسمی مطرح شود، آیا این موضوع را می‌پذیرید، اظهار داشت: «به هر حال ارزش افراد که در تیم‌ها وجود دارند باید بررسی شوند که این یک مسئله فنی است اما بعید است که ما بازیکن‌مان را معاوضه کنیم. در خصوص معاوضه بازیکن هیچ فکری نکرده‌ایم و بازیکن‌مان را نه با بازیکن تیم نفت بلکه با بازیکن هیچ تیم دیگری معاوضه نمی‌کنیم.»


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-15 19:48:23
نظر دهید

۲ نظر
ابراهیم محمدی
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۴۲
من که چشم بامدیریت اقای طاهری اب نمیخوره بتونه یه بازیکن بگیره ازروزی که اومده فقط بازیکنهای مازادماباقی تیمهاراگرفته منهای رامین رضائیان که به دلیل علاقه به پرسپولیس اومد.اخه مونده چراوقتی نفت راضی بودقرضی بده بیرانوندراچراجذب نکردش اخه اقای به ظاهرمدیرالان ضعف تیمت راپوشش میدادی تااخرفصل هم خداکریم بود.البته وقت مدیرکارش رابلدنباشه بهترازاین نمیشه حیف ازروئیانیان وعابدینی
سرور لنگ
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۴۷
سرکارت گذاشتن نفهمیدی هنوز لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر