فهرست

خاکپور: شانس نداشتیم اما صعود می‌کنیم

آی‌اسپورت- محمد خاکپور بعد از شکست 2 بر یک مقابل قطر در نشست خبری گفت: «به بازیکنانم افتخار می‌کنم و آنها تلاش  و فداکاری زیادی داشتند و از  دست رفتن پنالتی هم بخشی از بازی است».
سرمربی تیم ملی امید در مورد اینکه با سه تغییر به این بازی آمده گفت:«سعی کردیم از بهترین بازیکنان خود استفاده کنیم تا از سرعت آنها سود ببریم اما متاسفانه شانس با ما یار نبود. قطری‌ها از 4 موقعیت به دست آمده دو گل زدند اما ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم آخر بازی بازیکنانم را جمع کردم و به آنها گفتم شما تلاش خودتان را کردید و این برایم ارزش داشت و چشمی هم خیلی ناراحت بود چون فکر می‌کرد او عامل باخت ما بوده است اما من با تمام بازیکنانم صحبت کردم که تلاش‌شان را انجام دادند. هنوز شانس صعود داریم و بازی بعدی ما خیلی مهم است».
خاکپور در مورد از دست دادن پنالتی توسط روزبه چشمی، گفت: «تصمیم من بود که بگویم کدام بازیکن پنالتی را بزند و او در تمرینات ما یکی از بهترین پنالتی‌زنان است. چشمی یکی از بهترین بازیکنان میدان بود. بازی ایران و قطر در سطح بین‌المللی بالایی برگزار شد و هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند اگر فکر کنیم که مسابقه بدون اشتباه برگزار می‌شود باید بگوییم در آن صورت شاهد هیچ گلی در مسابقات نخواهیم بود».
سرمربی تیم ملی امید در مورد شانس صعود تیم‌ها از این گروه گفت: «قطر 6 امتیازی است و در صدر جدول قرار دارد و ما و سوریه هم شانس داریم. به نظر من هر سه تیم ایران، قطر و سوریه شانس صعود دارند. تلاش می‌کنیم مقابل چین بهترین عملکرد را داشته باشیم و از گروه‌مان صعود کنیم».

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-15 23:50:38
نظر دهید
۲ نظر
بوخلیل
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۴۸
تیم به افکار تو باخت آقای خاکپور
واقعا این چه ترکیبی بود که ریختی
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۷
متاسفم واست با این طرز فکر با اشتباهات بچه گانه و مشاوره اشتباه یه کشور مملکت و ناراحت کردید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر