فهرست

مایلی‌کهن: باختن جزئی از فوتبال است!

آی‌اسپورت- محمد مایلی‌کهن پس از شکست 2 بر یک مقابل قطر، گفت: «از ابتدای بازی نمی‌شد خیلی هجومی بازی کرد. بازیکنان ما تمام تلاش‌شان کردند و عملکرد خوبی داشتند. از نظر فیزیکی بازیکنان حریف قوی‌تر بودند. احساس می‌کنم برخی از بازیکنان حریف سن‌شان بیشتر از محدوده مسابقات بود. چهره برخی از این بازیکنان نشان می‌داد سن‌شان بالاتر است و من اینطور فکر می‌کنم.بازیکن شماره 3 قطر به نظر می‌رسید سنش بالاتر از محدوده مسابقات است. تیم همدلی داریم و بازیکنان تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا نتایج خوبی بگیریم. فوتبال همین است. حق ما باخت نبود. باید حداقل به تساوی می‌رسیدیم».

مایلی‌کهن در مورد بازی با چین گفت:«در بازی با چین تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم».

مدیر فنی تیم امید در ادامه از خبرنگاران پرسید: به نظر شما ما چطور بازی کردیم؟ مستحق باخت بودیم؟خبرنگاران به مایلی‌کهن گفتند که ایران حداقل می‌توانست مساوی بگیرد که او جواب داد: «من هم همین نظر را دارم و یکی از دلایل جذابیت‌های فوتبال همین است که همه توپ‌ها گل نمی‌شود و همیشه تیم‌های برتر پیروز نمی‌شوند باید مقابل قطر یک امتیاز می‌گرفتیم. به دنبال جبران این باخت در بازی بعدی هستیم تا جبران مافات کنیم».

مایلی کهن در مورد اینکه آیا گرفتن دو دقیقه وقت تلف شده با وجود انجام شش تعویض و اتفاق افتادن یک پنالتی عجیب نبود، گفت: «دقیقا همین طور است و ما هم این مساله را به داور اعلام کردیم و شش بازیکن تعویض شد و صحنه‌هایی اتفاق افتاد که وقت تلف شد در صحنه پنالتی بیش از یک دقیقه وقت تلف شد البته این نظر داور بود».

مدیر فنی تیم ملی امید در پایان در مورد اینکه قرار است کی‌روش بعد از بازی دوم قطر را ترک کند و حضورش کمکی به تیم امید کرد و اصلا کنار این تیم حضور داشت، گفت: «به نظرم این سوال را از خود کی‌روش و از حامیانش بپرسید. من نمی‌توانم در این مورد پاسخی بدهم».

کدخبر:9412
  ۱۹  
آی اسپورت
2016-01-16 00:47:02
نظر دهید

۱۹ نظر
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۶
استاد الان وقت گریه کردنه دل یه ملت شکست نه زمانی که از داور پر اشتباه حمایت میکنی
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۹
فقط برای مایلی باختن جزئی إز فوتباله
محمد
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۰
کم نمیاره این مردک
اشکات
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۳
دلم خنک شد حداقل ازین بابت که فهمیدن کی روش بهترین مربیه....، مایلی کهن و خاکپور تو این چن وقته دیگه هرچی تدارکات بود انجام دادن اینم بازیشون ولی کی روش بدون بازی تدارکاتی شاهکار میکنه، حداقل به تیمهای عربی هیچوقت باج نمیده
یوهان کرایوف
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۰۰
آقای مایلی کهن برو الان با کیروش درگیر شو گلاویز شو سرپرستی که بلدنیستی ببینم بلدی دعوا کنی
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۰۱
فدای سر مایلی کهن که باختیم. اصلا حاجی خودتو ناراحت نکن. همبن که با کیروش دعواتون میشه و اسباب خنده ی ملتو فراهم می آورید کافیه المپیک میخاهیم چیکار؟؟!!!
ارش
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۰۸
جزئی از فوتبال توئه اما تو فوتبال کیروش راهی نداره
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۲
نه اقاى مایلى حق ما بأخت بود و بس داور یه پنالتى واسه قطر نگرفت ضمن اینکه موقعیت هاى انها جدّى تر و بیشتر بود تردید نکن تیم ما هیچ تاکتیکى نشأت فی از بزن زیرش على اصغرى
نیما ابطحی
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۲۷
این اشکات خیلی باهاله))))

میگه کیروش شاهکار میکنه)))) چهارم شدن تو گروه چهارتیمی جام جهانی و نرسیدن حتی به نیمه نهایی آسیا شاهکاره)))))))))))))
میگه تدارکات نداره کیروش))))) تاریخ ایران لیگ مقطعی نداشتیم که با شاهکار کیروش عادت کردیم هر 5هفته لیگ تعطیل بشه))))))
میگه به کشورهای عربی باج نمیده)))))) باختن به عراق جنگ زده و حذف از آسیا و شاهکار باخت به لبنان که تاریخ ایران سابقه نداشت را یادمون نرفته)))))
و آخر اینکه خیلی بده دوس داشته باشی تیم ملی کشورت از همون یه عربی که میگی ببازه برا اینکه دلت خنک بشه مایلی کهن که کارنامه داعونش روشنه ضایع بشه)))))
خودزنی تا چه حد و بلاهت تا چه حد؟؟؟؟
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۴۶
استعفا و عذرخواهی دو مفهوم گمشده در ایران
مسعود
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۳۸
ای چشم سفید امروز کنک تو رو 70 میلیون خورد مرد تیکه چی از جون این تیم میخوایی این تیم رو کردی وسیله انتقام از کیروش همه اون بازیکنانی که کیروش بهشون اعتقاد داره امروز نیمکت نشین شون کردی تو که بلد نیستی غلط میکنی ادعا داری از کیروش برتری تو فقط گریه کردن رو بلدی ترکیب نیمه دوم مقابل سوریه رو میفرستادین همین قطر رو له میکرد پوفیوس اون خاکپور هم فقط یه نماده همه کاری تو هستی چشم سفید خوشم اومد که کیروش با سکوتش ... تو هیکلت تو رو چه به تیم ملی برو همون محلات
آرش
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۳۷
بله حاجی باختن به قطر جزئی از فوتباله. فقط باختن به آرژانتین در دقیقهٔ 93 ننگ ملیه. راستی خدا رو شکر استادان فوتبال تهاجمی سر این تیمن نه اون کروش وگرنه خدای نکرده ترابی رو میذاشت رو نیمکت. خوب شد شما شجاعتشو داشتین بهترین عنصر تهاجمی تیمو از همون اول دقیقهٔ 62 بازی بدین!
برزو
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۱۶
واسه من که اهمیتی نداره تیم امید، رو تیم کیروش تعصب دارم.
نیما ابطحی
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۰۹
باهال))))) بهانه های زشت دیگه نیاریم مثل خروج نکردن و افتضاحات که میشه باز خودزنی)))) یادمان نرفته بردمون با ازبکستان توپ 1 متر تو گل ما بود داور نگرفت! کره را رفت و برگشت لیاقت مساوی هم نداشتیم درخشش معجزه آسای رحمان احمدی نجاتملن داد. و البته بازیهای نچسب دفاعی که حتی مردم نیجریه میگفتن این چه وضعشه به ما!!!!
عراق هم کشوری هست که لیگ نداره نباید اساسا به اون شرایط میرسید! و اینکه استاد کیروش با انتخاب حقیقی که همه پنالتی ها را خلاف رفت مقصر اصلی میباشد.
اشکات یا اشکان؟ یا مشکات))))) خخخخ
از خجالت اسمت رسیدی به بی نام تا دوباره رسوایی نشه))))) خخخخ
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۹
این و کجای دلمون بزاریم اخه چی میگه این؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
اصولگرا جماعت پررو و وقیح هست
برزو
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
نیما ابطحی چپه شوووووووووووووووووووو
برزو
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
باشه نیما ابطحی فهمیدیم!! کلا حضور کروش تو تیم ملی پرتغال و منچستریونایتد و رئال مادرید هم تصادفی و شانسی بوده! باشه بابا قبول!!! خخخ
-
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۰۶
ببند بابا
با تو آره همش بختتتتتت همش باخت
ببند برو ول کن فوتبالو ریدی توششششششششششششششش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر