فهرست
آنچلوتی : قهرمانی در لالیگا برای ما سخت شد ولی غیر ممکن نیست !
آنچلوتی : قهرمانی در لالیگا برای ما سخت شد ولی غیر ممکن نیست !

آنچلوتی : قهرمانی در لالیگا برای ما سخت شد ولی غیر ممکن نیست !

آی اسپورت -  رئال مادرید در حساس ترین مقطع فصل دچار دو لغزش ناگهانی شد و در شرایطی که با 3 امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو صدرنشین جدول بود با شکست در مقابل بارسا در روز یکشنبه و شکست 2-1 در بازی امشب مقابل سویا به رده سوم سقوط کرد. کارلو آنچلوتی مربی رئال در پایان این بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت :

شایسته شکست نبودیم هر چند که نتوانستیم در مقابل ضد حملات حریف ، خوب دفاع کنیم . در نیمه اول خوب بودیم یک گل زدیم ولی روی اشتباه خودمان گل مساوی را خوردیم . آن گل بازی را پیچیده کرد. در مورد اعتراض رونالدو به بیل در اواخر بازی باید بگویم که رونالدو بخاطر باخت تیم ناراحت و عصبی بود. مشکل خاصی نیست. متاسفانه لالیگا برای ما سخت و پیچیده شد. ولی قهرمانی برای ما غیر ممکن نیست به خودمان اعتقاد داریم و باید با قبول مسئولیت این شکست خودمان را برای 8 بازی مهم آینده اماده کنیم.

foton

وی ادامه داد : فکر نمی کنم این باخت تاثیری در بازی ما با دورتموند داشته باشد .وقتی همه چیز خوب پیش می رفت می گفتم که لحظات سخت و دشواری در انتظار ماست که همینطور هم شد ، باید هر چه سریعتر به این دو باخت واکنش نشان دهیم. نیمه اول چند گل مسلم را نزدیم و در نیمه دوم هم منظم نبودیم . در نهایت دو گل روی ضد حمله خوردیم ! چابی آلونسو امروز خیلی خوب نبود و در پاسکاری و کنترل بازی خطاهایی داشت اما باخت ما تقصیر او نیست. آنچلوتی در مورد اینکه در زمین های دشوار و بازی های بزرگ ، تیمش پیروز نمی شود اظهار داشت : لالیگا بسیار دشوار است ، تیمهای بسیار قدرتمندی در آن حضور دارند تمام رقبایمان قوی هستند.باید این باخت را فراموش کنیم و به این باور برسیم که می توانیم قهرمان شویم !

منبع : مارکا

ترجمه : رضا سیف

 

     
آی اسپورت
2014-03-27 07:37:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر