فهرست

حمله تند مناجاتی به کی‌روش:دلال‌ها از او حمایت می‌کنند!

آی‌اسپورت- مهدی مناجاتی در خصوص شکست دو بر یک تیم ملی فوتبال امید در مقابل قطر، گفت: «واقعاً حیف شد که شکست خوردیم زیرا خاکپور از مربیان خوب و باکلاس فوتبال ماست که زحمت زیادی برای این تیم کشیده است. شاید صحبت‌های من را به عرق ایرانی بودن ربط دهند، اما واقعاً بدشانس‌ترین بازی‌های تیم ملی را مشاهده کردیم. ما می‌توانستیم برنده میدان شویم،‌ اما با بدشانسی این اتفاق رخ نداد، یک سری ایرادهایی هم وجود داشت که در ضد حمله نتوانستیم خوب عمل کنیم. تیم حریف در توپ‌های برگشتی خوب عمل کرد و توانست به گل هم برسد. ما اگر پنالتی را به گل تبدیل می‌کردیم، می‌توانستیم حتی با پیروزی میدان را ترک کنیم.تعجب می‌کنم که بازیکنان چقدر راحت از موقعیت‌ها گذشتند، به‌هرحال هنوز هم دیر نشده، اگر در بازی‌های آینده اشتباهات را کم‌تر کنیم می‌توانیم به صعود به المپیک امیدوار باشیم. خاکپور مربی کاربلدی است و خودش می‌داند چه‌کاری باید انجام بدهد».

مناجاتی که با فارس صحبت می‌کرد درخصوص حضور کی‌روش در ورزشگاه و مقایسه تیم امید با تیم ملی، گفت: «در این مملکت همه غریبه‌پرست هستند، به خودمان لطمه می‌زنیم، مگر کی‌روش، وینگادا و مربیان دیگر چه کاری برای ما کردند. وینگادا در مقابل نپالی که یک میلیون جمعیت دارد، چه نتیجه‌ای گرفت؟! با پولی که کی‌روش گرفته، می‌توانستیم صدها جوان را به کلاس‌های بزرگ بفرستیم، اما دلال‌ها بی‌مورد حمایت می‌کنند. شما قرارداد خاکپور را ببینید. او قران قران می‌گیرد، اما کی‌روش دلار دلار. آن وقت دلال‌ها طبیعی است که از کی‌روش حمایت کنند؛ چراکه پول بیش‌تری نصیب‌شان می‌شود».

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-16 02:19:28
نظر دهید

۳ نظر
مسعود
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۳:۲۱
جناب مناجاتی با عرض سلام و احترام
از آنجایی که میدانم شما جزو افرادی هستین که همه رسانه ها رو دنبال میکند و مطمئنم نوشته من را هم می بینید چند کلمه عرض مختصری باهاتون دارم

بنده که مدرک مربیگری درجه D و C آسیا را دارم یه چیز هاییی از همین فوتبال سر در می اورم در کجای دنیا ترکیب تیم برنده را بالای 50 درصد عوض میکنند آن هم درمسابقاتی که آرزو چندین ساله ملت شریف ایران صعود به المپیک است؟
در کجای دنیا بازیکنان را در پست های غیر تخصصی خودبه بازی میگیرند آن هم در شرایطی که در تمامی پست ها در تیم بازیکن وجود دارد؟
در کجای دنیا بهترین بازیکن حال حاضر در اردوی تیم المپیک(مهدی ترابی) را تا نصف نیمه دوم روی نیمکت می نشانند؟
درکجای دنیا وقتی کادر فنی تیم می بیند باید مابین دو نیمه تعویض انجام دهد اما تا اواسط نیمه دوم فقط نظاره گره بازی میشوند؟
درکجای دنیا مدیر فنی تیم که با تمام کارکنان و کادر فنی وووو فدراسیون فوتبال مشکل دارد و سیستمش در بین طرفداران فوتبال در کشور به علی اصغری معروف است مدیر فنی میشود؟
برسیم به بخش دوم

اما مهم ترین علت باخت تیم به قطر همنی اقای مدیر فنی بود
آقایی که بیشتر گریه کردن را خوب بلد است تا هدایت کردن تیم را
آقایی که به خاطر لجبازی هایش روزبه چشمی را کاپیتان تیم قرار داده آن هم با مخالفت شدید خاکپور برای اینکه به علی دایی ثابت کند که او نباید روبه را در تست فنی که چند سال پیش از وی گرفته بود رد نمیکرد؟آن هم در حالی که خود شما بهتر میدانید کاپیتانی یک تیم بزرگ کار آسانی نیست و هر کسی از عهده ان بر نمی آید
آقایی که به خاطر لجبازی با سرمربی بزرگسالان تیم ملی بازیکنانی را که به وی علاقه دارندنیمکت نشین میکند و در کارسرمربی تیم امیددخالت آشکار میکند؟
آری جناب مناجاتی ما کتک خوردیم خیلی بد هم خوردیماما این بار هم مثل همیشه از خودی خوردیم آن هم در مقابل عرب هایی که دشمن یرزگ این مرز رو بوم محصوب میشوند
کاش کمی هم وحدان داشتیم کاش
کروشی پور
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۳:۵۸
کروش هیچ گلی‌ به سر این فوتبال نزده اما تصمیمات کادر فنی‌ امید غیر قابل توجیهست
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۰۳
خاکپور و مایلی کهن باختن اونوقت اینا بازم ول کن کیروش نیستن و ازش انتقاد می کنن. آقاجان دیشب تیم امید شانس آورد که 6 تایی نشد. چند تک به تک عالی رو خود قطری ها خراب کردن. ما فقط یه پنالتی داشتیم که اونم با لطف داور گیرمون اومد. جماعت خودبزرگ بین دشمن اجنبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر