فهرست
کونته: یوونتوس شایسته ی کسب عنوان قهرمانی است
کونته: یوونتوس شایسته ی کسب عنوان قهرمانی است

کونته: یوونتوس شایسته ی کسب عنوان قهرمانی است

آی اسپورت- آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس پس از پیروزی 2 بر 1 شب گذشته مقابل پارما معتقد است که تیم او هنوز هم او را سورپرایز می کنند و می گوید که این بازیکنان شایسته ی کسب عنوان قهرمانی هستند.
دو گل در نیمه نخست توسط کارلوس توز موجب شد تا یوونتوس به 17 بازی شکست ناپذیری پارما در سری آ با پیروزی 2 بر 1 پایان دهد.
کونته پس از این برتری در گفتگویی با شبکه ی اسکای ایتالیا گفت:" این یک پیروزی فوق العاده در برابر تیمی بود که 17 بازی را بدون شکست سپری کرده بود آن ها در این دیدار به خوبی کیفیت خود را به نمایش گذاشتند."
" شما اگر کیفیت لازم را نداشته باشید نمی توانید نین نمایشی را اجرا کنید من با کلمات نمی توانم از تیم و بازیکنانی که هر سه روز بدون هیچ استراحتی بازی می کنند تشکر کنم.
می دانم که بازیکنانم با چه فشاری در حال ادامه ی مسیر هستند و هیج استراحتی ندارند اما ما نمی توانید در این مقطع به استراحت بپردازیم. 
به هر حال تا کنون مبارزات فوق العاده ای را داشتیم اما من همیشه می گویم که رکوردها چندان با اهمیت نیستند اگر شما در پایان فصل نتوانید جامی را در کیسه داشته باشید."
کونته در ادامه ی صحبت های خود به درخشش توز و دریافت کارت زرد و محرومیت او برای دیدار هفته ی آینده پرداخت و گفت:" این تیم شایسته ی عنوان قهرمانی است آن ها حتی گاهی اوقات من را هم سورپرایز می کنند کارلوس هفته ی آینده با ما نخواهد بود اما بازیکنان دیگری هستند که از میان آن ها شایسته ترین را انتخاب می کنیم."
     
آی اسپورت
2014-03-27 12:25:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر