فهرست

برای آن روز که گفتید کی‌روش با قطر ساخت و پاخت کرد

آی‌اسپورت- با گذشت ساعاتی از شکست تلخ تیم امید ایران مقابل قطر،برخی پرسش‌ها درباره این تغییرات ناگهانی در ترکیب تیم محمد خاکپور مطرح شده است. تیم  امید به عنوان تیم پیروز در بازی قبلی با سه تغییر غیرمنتظره به مصاف قطر رفت. کنعانی‌زادگان مدافع وسط ملوان که در بازی‌های غرب آسیا و مقدماتی هم در دفاع راست آزمایش نشده بود جانشین عبداله‌زاده شد و ترابی که همه تیم‌های لیگ می‌خواهند او را از چنگ سایپا در بیاورند و در تیم کی‌روش میان آن همه ستاره فیکس است نیمکت‌نشین شد و جای او ماهان رحمانی در ترکیب ثابت به میدان رفت.

نفراتی مثل ترابی،کمندانی،اسماعیلی و محسن کریمی را داشته باشی و آنهایی در ترکیب باشند که در تیم باشگاهی‌شان جایی در لیست هجده نفر ندارند؟ نوراللهی خط می‌خورد. کمندانی که در هر دو بازی اثرگذار بوده می‌رود روی نیمکت و برای دراختیار داشتن عزت‌الهی و آزمون فقط به ارسال یک نامه به روستوف اکتفا می‌شود. چون شاگرد کی‌روش هستند مثل ترابی باید به آنها نگاه کرد؟

به نظر شما وقتی میلاد محمدی و علیاری را داری باید حیدریه‌ای فیکس باشد که در پرسپولیس نیمکت‌نشین که نه ،سکونشین است؟ اصولا با چه منطقی ترکیب تیم برنده را زیر و رو کردیم و ستاره‌ها را نیمکت‌نشین؟ اگر کی‌روش چنین کاری کرده بود نمی‌گفتیم با قطری‌ها ساخت و پاخت کرده؟ خدایی نمی‌گفتیم؟چطور بود در این وضعیت،از محمدرضا اخباری هم در نوک حمله یک تست می‌گرفتیم؟

منبع: کاپ


کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-16 02:42:03
نظر دهید
۶ نظر
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۴۷
افرین دلم خنک شد درود بر کارلوس کیروش کبیر
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۳:۰۱
وقتی مربی بی هیچ رزومه ای میشه سرمربی تیم ملی انتظار نتیجه ای جز این نباید داشت
مافیا
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۳:۵۵
بسیار خوب و بجا گفتید اما لطفاً کروش رو ٔبت نکنید
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۴۳
گفتن واقعیت کسی رو بت نمیکنه پسرخووووب
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۱
هیچ وقت نفهمیدم ادمی با رزومه مایلی کهن چی از جون فوتبال ملی میخواد اخه ادم عاقل کمندانی و ترابی و میزاره اخر بازی میاره یا روزبه چشمی با اون همه شایستگی و میزاره دفاع اخر ما رو از یه هافبک دفاعی در حد بوندسلیگا محروم میکنه ؟ من که مربی نیستم دارم اختلاف فاحش حیدریه با محمدی رو میبینم حالا بیخیال لجبازی با کی روش سر نورالهی و جهانبخشو ..... شما مملکتتون رو میفروشید سر لجبازی نه کی روش که قطر و تو خاک خودش له کرد.....
یوهان کرایوف
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴
اللخصوص سر قضیه لژیونر ها تا تونستن کم گذاشتن احمد نواللهی هم که دیگه هیچی اون موقع اگه رحمتی رفت دو تا دروازبان مطمئن دیگه داشتیم شما چی داری آقای خاکپور؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر