فهرست
پیام حاج‌رضایی به مربیان تیم امید: ما نگران‌تان هستیم!
پیام حاج‌رضایی به مربیان تیم امید: ما نگران‌تان هستیم!

پیام حاج‌رضایی به مربیان تیم امید: ما نگران‌تان هستیم!

 آی اسپورت- امیر حاج رضایی می گوید کادرفنی تیم ملی امید باید بدانند که همه دوست شان دارند و نگران شان هستند. امیر حاج رضایی که به عنوان کارشناس فنی به برنامه فوتبال برتر رفته بود تا بازی ایران و قطر را آنالیز کند ، از همان ابتدای بازی به ترکیب ابتدایی محمد خاکپور نقد داشت. او چند بار به ترکیب تیم اشاره کرد و آفساید گیری های تیم از فاصله نزدیک به ۳۵ متری از دروازه را کاری با ریسک بالا اعلام کرده بود. همچنین او اعتقاد داشت تیم در نیمه اول نتوانسته موقعیتی بسازد و نیاز به این دارد که از همان ابتدای نیمه دوم تیم تغییر کند و بازیکنانی مثل ترابی ، پهلوان و کمندانی را در ترکیب تیم قرار بگیرند.
اتفاقی که بعد از ۱۷ دقیقه در نیمه دوم به مرور رخ داد و روند تیم ملی را خیلی بهتر کرد اما مانع از شکست تیم امید نشد. حاج رضایی بعد از بازی با اشاره به این اتفاقات گفت:«ما در نیمه اول مشکل خلق موقعیت داشتیم اما در نیمه دوم دیدیم آمدن بازیکنی مثل ترابی ، چه تغییراتی در تیم ایجاد کرد و ما چقدر موقعیت داشتیم. به هر حال ما در اردوی تیم نیستیم و نمی دانیم چرا چنین بازیکنی این همه مدت روی نیمکت بود یا ما ۱۷ دقیقه از شروع نیمه دوم را از دست دادیم و بعد تغییرات دادیم. البته درباره پنالتی هم باید بپذیریم ، روزبه کار خیلی دشواری داشت . امیدوارم درسهای این بازی در ادامه به کمک تیم ملی امید بیاید.امیدوارم مربیان تیم ملی امید هم بدانند که ما دوست شان داریم و نگران تیم ملی کشورمان هستیم.»
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-16 03:39:21
نظر دهید
۲ نظر
ایجنت گاسپار
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۰۸
اصغر آقا بهتر ترکیب می‌چید
وحید
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۶
آقای حاج رضایی!
چرا شما در زمانی که لاین آپ تیم کیروش اعلام میشه و پرواضحه که یه جای کار میلنکه و از قضا توی اون بازی نتیجه هم نمیگیریم شما نگران نمیشید؟ چون نگرانی واسه کیروش هزینه داره؟ یا چون کیروش نگران پذیر نیست؟ ولی محمدخاکپور و مربی ایرانی ایراد نداره که تخریبشون کنی؟ یاد اون جلسه قضاوت مآبانه شما افتادم واسه قلعه نوعی. حکایت شما حکایت دمنه است توی داستان شیر و گاو. عجیب روزگاریست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر