فهرست
راجرز: زدن دو گل به تیمی که هشت نفره دفاع می کرد عالی بود
راجرز: زدن دو گل به تیمی که هشت نفره دفاع می کرد عالی بود

راجرز: زدن دو گل به تیمی که هشت نفره دفاع می کرد عالی بود

آی اسپورت- براندن راجرز سرمربی موفق لیورپول معتقد است که سوارز و استوریج با وجود اینکه بیش از همیشه با گل هایی که در این فصل به ثمر رساندند و به عنوان یکی از زوج های موفق تاریخ لیگ برتر از آن ها یاد می شود هرگز " یک زوج" برای هم نیستند.
شب گذشته شاگردان راجرز موفق شدند تا با گل های جرارد و استوریج از سد ساندرلند عبور کنند تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند. گلزنی استوریج و گلهایی که او با همکاری سوارز و بالعکس در این فصل به ثمر رسانده آن ها را یکی از موفق ترین زوج های هجومی لیگ برتر تبدیل می کنند. آن ها در هفت هفته ی باقیمانده به هشت گل نیاز دارند تا از رکورد 55 گل اندی کول و پیتر بردسلی در نیوکاسل سال 1994 عبور کنند.
راجرز در این مورد به اسکای می گوید:" من واقعا برای ثبت رکورد نگران نیستم نگرانی من برای تیم بزرگ لیورپول است این دو پسر هر دو استعداد خاصی در گلزنی دارند و بسیار پر تلاش هستند."
او ادامه می دهد:" آن ها یک زوج هجومی نیستند آن ها دو بازیکن مجزا هستند که در یک سیستم به خوبی کار می کنند آن ها می توانند کارهای ترکیبی با هم انجام دهند و برای هم فضا سازی کنند با این وجود آن ها بیشترین استعدادشان در انجام بازی های انفرادی است."
" مهم ترین چیز برای من تیم است تا زمانیکه آن ها می توانند به تیم کمک کنند با توپ یا بدون توپ در زمین می مانند و امیدوارم با گلزنی هایشان به جمع بزرگان لیگ برتر اضافه شوند."
پیروزی برابر ساندرلند موجب شد تا شاگردان راجرز با یک امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در مکان دوم جدول جای بگیرند با این وجود راجرز معتقد است که باید ذهنیت تیم در تقابل با تیم هایی که دفاعی کار می کنند وفق داده شود.
او می گوید:" همیشه ورود به یک بازی برای ما دشوار است ذهنیت ما در هر بازی این است که چهار، پنج یا شش گل در هر بازی به ثمر برسانیم این خصوصا در نیمه اول بسیار دشوار است که از بین پنج مدافع و دو هافبک دفاعی نفوذ کنیم."
" نفوذ از بلوک هشت نفره ی ساندرلند بسیار سخت بود من فکر می کنم زدن دو گل در چنین شرایطی نشان از کیفیت بالای تیم دارد و بدیهی است که دو گل عالی هم به ثمر رساندیم."
     
آی اسپورت
2014-03-27 13:10:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر