فهرست

حاشیه جدید استقلال: رحمتی سالاری!

آی اسپورت - یک هفته از تمرینات استقلال گذشته است اما در هیچ یک از تمریناتی که استقلال پشت سر گذاشت مهدی رحمتی حضور نداشت. گفته می‌شود که این دروازه‌بان احتمالا امروز در تمرینات گروهی تیمش شرکت می‌کند اما این دلیل نمی‌شود که از مربیان استقلال درباره چرایی غیبت شماره یک در تمرینات یک هفته گذشته نپرسیم
. مهدی رحمتی به طور محسوس و براساس گزارش‌های رسیده، غایب بزرگ تمرینات تیمش بود و در هیچ یک از جلسات تمرینی حاضر نشد. این دروازه‌بان اما در روزهایی که گذشت به یک باشگاه خصوصی رفت و تمریناتی را در آنجا انجام داد. رحمتی فیلم تمریناتش را در اینستاگرام هم منتشر کرده تا به نوعی آمادگی‌اش را به رخ هواداران استقلال بکشد غافل از اینکه وقتی فیلمش منتشر می‌شود این سوال به وجود می‌آید که مگر او با باشگاه استقلال قرارداد ندارد که تمریناتش را زیر نظر مربیان این باشگاه دنبال نمی‌کند؟ چرا در این ایام مهدی رحمتی با ترابپور، مربی دروازه‌بان‌های استقلال تمرین نمی‌کند؟ علت چیست؟ مگر شماره یک با باشگاه استقلال قرارداد منعقد نکرده که همینطور سر خود و بی‌برنامه راهی یکی از سالن‌های بدنسازی شمال شهر می‌شود و زیر نظر یکی از مربیان بدنسازی که تخصصش پرورش اندام است، تمرین می‌کند؟
مهدی رحمتی این روزها رفتارهایی را انجام می‌دهد که هرگز با اصول حرفه‌ای مطابقت ندارد و باشگاه استقلال هم هرگز از این بازیکن درباره چرایی غیبت‌های مکررش در تمرین‌ها توضیح نمی‌خواهد. در اینکه مهدی رحمتی دروازه‌بان کارکشته‌ای است و میان هواداران آبی هم محبوبیت ویژه‌ای دارد، شکی نیست اما حقیقتا این رفتارها زیبنده باشگاه استقلال نیست و این دروازه‌بان باید درباره چرایی غیبت‌های سریالی‌اش در تمرینات توضیحات شفافی به افکار عمومی بدهد. فرض بر اینکه مهدی رحمتی بهترین تمرین‌ها را در هفته گذشته پشت سر گذاشته باشد و از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی دارد اما اینگونه رفتارها و خودسری‌ها انسجام تیمی استقلال را بر هم می‌زند و بدون شک برای همه بازیکنان این سوال به وجود می‌آید که چرا کاپیتان‌شان مثل همه در تمرین‌های تیمش شرکت نمی‌کند.
رفتار رحمتی را قیاس کنید با رفتارهای کاپیتان‌های تیم‌های اروپایی. آیا در بایرن مونیخ، بارسلونا و رئال مادرید هم به کاپیتان‌ها اجازه داده می‌شود که با وجود شروع تمرینات گروهی به یک باشگاه خصوصی بروند و زیر نظر یک مربی بدنساز تمرین کنند؟ پس ضوابط چه می‌شود؟ پس هماهنگی را کجا باید به دست آورد؟ مگر در کادر فنی استقلال مربی دروازه‌بان‌ها حضور ندارد یا مربی بدنساز و دیگر مربیان که با وجود دریافت نکردن حقوق‌شان بی‌وقفه در تلاشند؟ بی‌شک اگر همین امروز از ترابپور درباره غیبت مهدی رحمتی در تمرینات بپرسید مربی دروازه‌بان‌های استقلال از اینگونه رفتارها ابراز تاسف خواهد کرد.


منبع: ایران ورزشی
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-16 09:47:36
نظر دهید

۳ نظر
ققنوس
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
کلا دنبال حاشیه درست کردن برا استقلالید به شما چ ربطی داره برید ب دروازه ی لنگتون برسید
برزو
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۱۹
خودتونو به آب و آتیش میزنید تا واسه رحمتی حاشیه درست کنید! چطوریه که رحمتی باید با کاپیتانهای اروپایی و ... مقایسه بشه اونوقت سوشا مکانی.... بگذریم حرف نزنم بهتره دیگه ماهیت لُنگی سایت شما محرز شده واسم.
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
خیلی از این رحمتی بدم میاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر