فهرست
دبیرکل پیشین، نامزد جدید انتخابات فدراسیون فوتبال
دبیرکل پیشین، نامزد جدید انتخابات فدراسیون فوتبال

دبیرکل پیشین، نامزد جدید انتخابات فدراسیون فوتبال

آی اسپورت - احمدرضا نیک‌کار نایب رئیس و دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال با حضور در انتخابات فدراسیون، قصد دارد بعد از ۱۳ سال به عرصه مدیریتی در فوتبال بازگردد.
وی که دارای مدرک فوق دکترای رشته مدیریت و برنامه‌ریزی از دانشگاه «هاروارد» آمریکا و  فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه تگزاس است، جانشینی وزیر پیشین راه در قطار سریع السیر اصفهان ـ تهران و قائم‌مقامی وزیر پیشین وزیر صنایع در آموزش و تحقیقات را در کارنامه مدیریتی‌اش دارد.
نیک‌کار در حالی کاندیداتوری خود را اعلام کرده که هنوز تاریخ دقیق انتخابات فدراسیون فوتبال مشخص نشده است. در حالی که قرار بود انتخابات این فدراسیون اسفند ماه سال جاری برگزار شود، در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال اعضا به برگزاری انتخابات در فروردین یا اردیبهشت سال ۹۵ رأی مثبت دادند.
از برخی افراد همچون علی کفاشیان، علی فتح‌الله‌زاده و محمد دادکان به عنوان افرادی که قصد حضور در انتخابات فدراسیون را دارند نام برده می‌شود. در این میان فتح‌الله‌زاده اعلام آمادگی کرده اما درباره سایر افراد نامبرده و البته کسانی که نامشان در حد گمانه‌رنی مطرح می‌شود، هنوز چیزی  قطعی نشده است.
او دوبار نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شد که هر دو‌ بار هم استعفا داد به‌خصوص در سال 87 که با آجورلو وقتی فضای انتخابات را برای رقابت آماده ندید، کناره‌گیری کرد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-16 11:56:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر