فهرست
خبر ویژه: محرومیت سوشا مکانی حتمی است
خبر ویژه: محرومیت سوشا مکانی حتمی است

خبر ویژه: محرومیت سوشا مکانی حتمی است

آی اسپورت - با اینکه پرونده سوشا مکانی در کمیته اخلاق و دادسرا همچنان باز است اما او به زودی با یک محرومیت روبرو می شود. یک منبع آگاه در این باره به سایت نود گفته به زودی فدراسیون فوتبال حکم محرومیت سوشا مکانی را اعلام می کند. بر اساس این حکم دروازه بان قرمزها اجازه حضور در میادین را پیدا نمی کند و ممنوعیتش از حضور در تمرینات پرسپولیس هم ادامه پیدا خواهد کرد.
این محرومیت البته جدای از احکامی است که قرار است در آینده کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی برای سوشا مکانی در نظر بگیرند. در این شرایط و قبل از احکام کمیته اخلاق و مرجع قضایی که فرآیندی زمان بر است مسوولان فدراسیون فوتبال صلاح دیدند تا اعلام آن احکام که دو حکم جداگانه است و سبک یا سنگینی شان هم مشخص نیست مکانی را محروم کنند تا تکلیفش مشخص شود.
به این ترتیب پرسپولیس کاملا باید قید سوشا مکانی را بزند. شواهد هم نشان می دهد آنها چنین تصمیمی گرفته اند. سوشا مکانی یکشنبه هفته گذشته پس از ۸ روز بازداشت آزاد شد با این حال مسوولان پرسپولیس او را از حضور در تمرینات منع کردند. این بازیکن تاکید دارد خطایی انجام نداده است و تلگرامش هک شده و به همین دلیل عکس های خصوصی اش منتشر شده است.

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-16 13:03:13
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
تلگرام هک نمیشه! خودش منتشر کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر