فهرست
آمار: نکاتِ کلیدی از بازی‌هایِ حساسِ امروزِ لیگِ برتر
آمار: نکاتِ کلیدی از بازی‌هایِ حساسِ امروزِ لیگِ برتر

آمار: نکاتِ کلیدی از بازی‌هایِ حساسِ امروزِ لیگِ برتر

تاتنهام – ساندرلند: تاتهام در 11 بازیِ اخیرش در لیگِ برتر به ساندرلند نباخته و 8 بار "گربه‌هایِ سیاه" را شکست داده است. کریستین اریکسون در هر 3 تقابلِ اخیرِ دو تیم گل زده است و در هر 3 بازیِ اخیر در 5 دقیقه اول شاهد یک گل بوده‌ایم. در 6 تقابلِ اخیر هم شاهد 6 گل در 10 دقیقه‌یِ آخر بوده‌ایم. جرمین دفو، مهاجمِ سابقِ تاتنهام، در 2 بازیِ گذشته برایِ ساندرلند 5 گل زده است.
 
منچستر سیتی – کریستال پالاس: سیتی از 10 تقابلِ اخیرِ دو تیم 9 برد و تنها یک باخت داشته و یایا توره در 4 بازی از 5 جدالِ اخیرِ دو تیم گل زده است. پالاس در 4 بازی از 5 تقابلِ اخیرِ دو تیم موفق به گل زدن نشده و در 4 بازیِ اخیرش در لیگ هم گلی نزده است. تنها بازیکنی که بیش از کوین دبروینه‌یِ سیتی این فصل در لیگِ برتر موقعیتِ گل ایجاد کرده (61)، مسوت اوزیل است (87).
 
چلسی – اورتون: چلسی در 20 بازیِ اخیرش در استمفورد بریج در لیگِ برتر مقابلِ اورتون بدونِ باخته بوده است (11 برد، 9 مساوی). روبرتو مارتینز هر 6 بازیِ خودش در استمفورد بریج را باخته است. چلسی از وقتی ژوزه مورینیو را اخراج کرد، در لیگِ بدونِ شکست بوده، اما تنها 2 بازی از 5 بازی‌اش را برده است. راس بارکلی این فصل بیش از هر بازیکنِ انگلیسیِ دیگری در لیگِ برتر پاسِ گل داده (7) و استیون نیسمیت تا به حال 6 گل به چلسی زده است.   
 
استون ویلا – لستر سیتی: لستر در دیدارِ قبلیِ دو تیم بعد از اینکه 2-0 عقب افتاد به بازی برگشت و 3 امتیاز را کسب کرد، این در حالیست که در 7 تقابلِ قبلیِ دو تیم، شاهدِ 5 کارتِ قرمز بوده‌ایم. لستر حالا 3 کلین شیتِ پیاپی در لیگِ برتر دارد. "روباه‌ها" تا به حال در تاریخِ لیگِ برتر 4 کلین شیتِ پیاپی نداشته‌اند. بعد از اینکه جیمی واردی 11 بازیِ پیاپی گل زد، در 7 بازیِ بعد تنها 6 شوت به چهارچوب و 1 گل داشته است. انگولو کانته بیشترین تعدادِ تکل (85) و قطعِ توپ (83) را در این فصلِ لیگِ برتر داشته است.
 
     
آی اسپورت
2016-01-16 13:16:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر