فهرست
حقیقی: ۳ بار پیشنهاد استقلال را رد کردم
حقیقی: ۳ بار پیشنهاد استقلال را رد کردم

حقیقی: ۳ بار پیشنهاد استقلال را رد کردم

آی اسپورت - رضا حقیقی، بازیکن سابق تیم ملی ایران چند روز پیش راهی تایلند شد تا در فصل جدید لیگ این کشور، همراه با تیم سوپان‌بوری به میدان برود. او درباره این انتقال می‌گوید:« مسئولان باشگاه به من پیشنهاد قرارداد دو ساله دادند، ولی من گفتم که بهتر است تجربه یک ساله داشته باشم و بعداً در مورد آینده فکر کنم. فعلاً که یک سال باید بمانم. باید دید در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. چیزی که خیلی اذیتم می‌کند بحث تغذیه است. من واقعاً مشکل غذا دارم و غذای دلخواهم را هنوز نخوردم. فعلاً بیسکویت و کیک می‌خورم. من از غذای دریایی بدم می‌آید و پایه غذای تایلندی‌های روی غذای دریایی است. امیدوارم همسرم به زودی بیاید و این مشکل را حل کنیم. من مدام نمی‌توانم غذای رستورانی بخورم، چون به درد ورزشکار نمی‌خورد.»
حقیقی از پیشنهادات داخلی‌اش هم می‌گوید. به خصوص پیشنهاد استقلال:« سه بار از استقلال پیشنهاد داشتم که آنها را رد کردم. حتی بنگر و نورمحمدی هم در جریان هستند و می‌توانند شهادت بدهند. من از شعار دادن هواداران در استادیوم هیچ هراسی نداشتم و فقط چون پرسپولیس را دوست داشتم، به استقلال نرفتم. حتی وقتی از جام جهانی برگشتم ۳۵۰میلیون از قراردادم را بنا به درخواست علی دایی و به دلیل مشکلات مالی پرسپولیس کم کردم. با این حال باید بگویم فوتبال ایران هیچ وقت به من کمک نکرد، چه زمانی که در سطح بالا قرار گرفتم و چه زمانی که انتخاب بد کردم.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-16 14:15:18
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۳
من نمی‌دونم چرا همه که فوتبالشون تموم می‌شه می‌رسن به اینکه وقتی تو پرسپولیس بازی کردن از استقلال پیشنهاد داشتن و برعکس! اگه اینقدر بازیکن خوبی بودید چرا توی پدیده و صبا نموندی و رفتی تایلند؟
برزو
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
بخواب بابا!!! لابد استقلال اهواز بهت پیشنهاد داده که البته اونم بعید میدونم. لابد از رئال مادرید هم پیشنهاد داشتی و رفتی تایلند؟ خخخ
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۵۵
از چس چس پیشنهاد داشته اینو همه میدونن ک قلعه نویی میخواستش..بعدبخاطرتعصب کورکورانه الفاظ زشت علیهش ب کارببرید..ب شما چ ک کجارفته بازی کنه مال توروخورده مگه..اختیار زندگیشونو ندارن ملت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر