فهرست
آگیری با مثلث ویرانگر مقابل استقلال
آگیری با مثلث ویرانگر مقابل استقلال

آگیری با مثلث ویرانگر مقابل استقلال

آی اسپورت - الریان بعد از یکی دو سال افت محسوس و خارج شدن از کورس مدعیان قهرمانی لیگ ستارگان یک بار دیگر با ورود آگیری اروگوئه ای توانست در قامت یک مدعی ظاهر شده و در حال حاضر با اتمام رقابت های هفته سیزدهم لیگ ستارگان بالاتر از السد در رده دوم به تعقیب الدحیل صدرنشین بپردازد.

سرمربی ۵۴ ساله اروگوئه ای که برای دومین مقطع روی نیمکت رهبری الریان می نشیند برحسب این که خود در دوران پرافت و خیز فوتبالش در پست مهاجم رکوردهای زیادی خلق کرد این بار هم توانست افکارش به بازیکنان را تزریق و نمایشی تهاجمی از این تیم ارائه بدهد. آمار گلزنی بالای بازیکنان الریان در این فصل از لیگ ستارگان می تواند اثبات کننده این موضوع باشد.

در شرایطی که الریان فردا شب در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه میزبان استقلال در پلی آف نهایی ACL2020 خواهد بود برخی رسانه های دوحه در آخرین گمانه زنی ها پیرامون برنامه های تاکتیکی این تیم از تصمیم دیگو آگیری برای بهره بردن از ترکیبی هجومی با چیدمان ۳-۳-۴ خبر دادند و مدعی شدند او بنا دارد مقابل استقلال با پلنی متفاوت از بازی های لیگ ستارگان به میدان برود.

 

11
11

آگیری که بعد از باخت سنگین ۴-۲ مقابل الغرافه در آخرین بازی لیگ ستارگان با انتقادات زیادی روبرو شد حالا بنا دارد در مثلث ویرانگر تهاجمی خود از یوهان بولی ساحل عاجی در کنار الحرازی و یاسین براهیمی مراکشی کلیدی ترین مهره این فصل خط حمله الریانی ها بهره ببرد تا شب سختی را برای مدافعان استقلال رقم بزند. این مثلث ویرانگر قرار است توسط تاباتا کهنه کار و کاپیتان ۳۹ ساله همین طور حاتم عبدالعزیز و مقصود المحمود در خط میانی حمایت شوند.

به این ترتیب سباستین سوریا مهاجم دو ملیتی و سرشناس الریانی ها نیمکت نشین خواهد بود تا در صورت لزوم در نیمه دوم وارد میدان شود. سوریا پابه سن گذاشته که گفته می شود در پایان فصل بازنشسته خواهد شد تا به عنوان سفیر قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ همین طور یکی از اعضای کادر فنی الریان فعالیت کند از آن دست مهره هایی است که شناخت کاملی از تیم های ایرانی دارد و جانشینی مناسب روی نیمکت برای آگیری خواهد بود.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-01-27 09:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر