فهرست
منتخب توئیت‌ها درباره شکست تیم امید/ خاکپور در آفساید!
منتخب توئیت‌ها درباره شکست تیم امید/ خاکپور در آفساید!

منتخب توئیت‌ها درباره شکست تیم امید/ خاکپور در آفساید!

آی اسپورت- در روز شکست تیم ملی هندبال به عربستان، امیدهای فوتبال ایران نیز به سادگی قافیه را به قطر واگذار کردند تا جمعه تلخی برای مخاطبان ورزش در ایران رقم بخورد. باخت به قطر، برای علاقه‌مندان به فوتبال در ایران پذیرفتنی به نظر نمی‌رسید. شکستی که با تاکتیک آفسایدگیری و تصمیم‌های قابل بحث سرمربی تیم اتفاق افتاد تا در شبکه‌های احتماعی، بحثِ محمد خاکپور داغ باشد. هنوز کار این تیم در رقابت های جام ملت های زیر 23 سال تمام نشده اما شای باخت به قطر، سرآغاز حذف تلخ تیم از این رقابت ها شود. 

شاهرخ: ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ داریم به خدا علی حنطه ﻭ چلنگر ﺭﻭ ﺟﺎﯼ ﺧﺎﮐﭙﻮﺭ ﻭ ﻣﺎﯾﻠﯽ ﻣﯿﺬﺍﺷﺘﻦ ﺑﺎﻻ سر ﺗﯿﻢ ﺍﻣﯿﺪ ﺍﺯ ﻗﻄﺮ ۲ ﺗﺎ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺭﺩﯾﻢ.


امیری: یه بار یه مربی ایرانی رو به من نشون بدین که تو یه بازی بزرگ و حساس بین المللی یا آسیایی، بازی رو در آورده باشه واسه ما. فقط ادعای پوچ. خاکپور هیچی به این تیم اضافه نکرده. هیچی.
 


روزبه: یکی به مایلی کهن بگه تیم امید تو گروهش با سوریه و قطر و چین اول نمیشه اما ما باید تو جام جهانی از گروهمون صعود میکردیم؟پژمان: تنها بازیکنی که تو پشت تخصصیش بازی می‌کرد، محمدرضا اخباری بود. هر لحظه انتظار داشتم خاکپور پستش رو عوض کنه!
 


آلن: جایی جز ایران هم هست که یه عده مربیگری رو از تیم ملی شروع کنن؟
 حمید: با هوچی گری و باند بازی تیم می گیریم و با خاله زنک بازی منتقدان رو خفه می کنیم و با سیستم علی اصغری به مصاف حریفان می ریم و توقع داریم بازیکنان تیم فقط با "غیرت و تکنیک انفرادی" پیروز بشن!
 


رضا رادمهر: اعتقاد راسخ داشتم و دارم تیم امید مفتضحانه حذف میشه.اگر در بزرگسالان هم کیروش رو نداشتیم همین بساط بود.مربیان ایرانی آب حالیشون نیست ولی علت مخالفتشون با امثال کیروش اینه که امدن این مربیان بزرگ به ایران ضعف مربیان ایرانی رو به وضوح اشکار میکنه!
 


رضا طاووسی: آخرین بار چه زمانی آفسایدگیری تاکتیک اصلی تیم ملی بود؟ وقتی که محمد مایلی کهن روی نیمگت می‌نشست؟ 
 


ناصر: باور کنید اینا از الان در صورت عدم صعودشون و یا حذف در مرحله بعدی را نبود سردار و جهانبخش میخوان بهونه قرار بدن.کاری که اکثر مربیان داخلی در لیگ انجام میدن! 

 
 
جدیدی: من با نتیجه بازى کارى ندارم بهترین مربى هاى دنیا هم شاید خوب نتیجه نگیرند ولى دانش مربى هاى ایرانى خیلى فاصله داره با مربى هاى خارجى. 

 

ماه: این باخت نشون میده که مربی ایرانی هنوز بردن عربها رو بلد نیست همین تیم امید تو تهرانم به عربستان باخت.
 


محمد اسنفدیاری: بازیکنی که همه کاره تیم کیروشه باید تو تیم مایلی نیمکت بشینه. (ترابی).
ستایش: چقدر جالی نوراللهی خالی بود وسط زمین.


 
محمد مهدی: تو عرض 3 روز، کل ترکیب تیم ملی رو عوض کرده آقای سرمربی. مگه داریم؟
 


یونس: دست کادر فنی با این ارنج تیم درد نکنه.
 

 
محسن: خاکپور قطر رو تیم و رقیب نمیدونست,واقعا متاسفم براش که بخاطر لجبازی نورالهی رو خط زد.و امروز با این ارنج کردن نشون داد که مربی با تفکر و کار بلدی نیست. 
 
 

شریفی: هنوز هیچی تموم نشده. باید به این تیم امیدوار موند.
 
 

طلا: حالا آقا مایلی داره شروع به گله میکنه که چرا کی روش به امیدها کمک نکرده. همون کسی که گفت که کی روش میتونه فقط تماشا کنه. این فکر کرد همه رو قلع و قم میکنن و ایشون میگه ببینین چه کار عظیمی کردم من.
 
 

محمد رمضانی: باز هم بگید کیروش مربی نیست اخه این خاکپور  ومایلی کهن و قلعه مربی نیستند که این همه بازیکن ستاره و این همه امکانات دادن به خاکپور این شد نتیجه. 
 

 
علیرضا: عجله نکنید این باختو به فال نیک بگیرید ژاپن و میشه فوتبالی برد ولی عربستان سیاسی می‌شد.
 
 
رضا محمدی: با تشکر از محمد مایلى کهن و محمد خاکپور ، با این ترکیب برد را به قطر تقدیم کرد.
 
 
مرتضی طهماسبی: طرف تو تیم خودش نمیتونه پنالتی بزنه با چه اعتماد به سقفی هم میره پشت ضربه پنالتی.
مهدی: به هرحال درسته ادمای مغرور ریختن تو تیم امید و نوراللهی رو هم دعوت نکردن ولی خداکنه بریم المپیک به هرحال باید کشورمون سربلند بش.
 
 


ایلیاد: واقعا ضعیف بودیم، نه تنها توی این بازی، در مقابل سوریه هم بازی قشنگی نبود،متاسفانه توی تمام خطوط ضعف داریم. کدخبر:9405
  ۸  
آی اسپورت
2016-01-16 15:24:55
نظر دهید
۸ نظر
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۳۳
مایلی رو‌باید آتیش زد
اشکان
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۱۸
دلم خنک شد ، ازین جهت که منتقدان کی روش فهمیدن که جریان چیه.... کی روش هیچوقت به تیمهای عربی باج نداده، قانون داره ، نظم داره، تاکتیک داره، اما مایلی کهن و خاکپور فقط ادعا
اشکان
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۲۴
در ضمن تیم امید دیگه باید از المپیک چشم بپوشه، حتی اگه از گروهش صعود کنه تیم دوم میره بالا و به احتمال زیاد با ژاپن میوفته که اونم میبازه
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۳
دراینکه تیم بسیار بد ارنج شد وچارپنج تابازیکن ک اصن درحدتیم ملی نیستن بازی کردن شکی نیس..ولی بزارید اگ حذف شدبعد موج انتقادها رو راهی کنید طرفشون..
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۷
مایلی خائنه
بهزاد
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۸
بابا این خاکپور بنده خدا چند روز پیش خودش گفت بین نیمه به بچه ها گفتم برید از فوتبال لدت ببرید . بابا اینو که منم میتونستم بگم . مربی اگه چیزی تو چنته داشته باشه که بین نیمه به شاگرداش نمیگه برید لدت ببرید . چارتا نکته بهشون میگه .
-
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۴۷
حالا این وسط کیروش بی عرضه رو تطهیر نکنید. کیروش به تیم های عربی باج نداد؟ به لبنان که یک- صفر باختیم عربی نبود یا باج به حساب نمیاد؟ عراق چطور؟ غیرعربیه؟ تیم کیروش و خاکپور هیچ فرقی ندارن. هر دو تاشون مدل فوتبال جهان سومی ایرانی رو انجام میدن که به هیچ جا نمیرسه.
آرش
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
واقعا از حذف تیم امید خوشحال میشم. چون صعود احتمالی این تیم که در صورت وقوع قطعا شانسی خواهد بود، فوتبال ما رو ده ها سال به عقب برده و عرصه جولان لمپنیسم مایلی کهن قرار میده. چهل ساله نرفتیم چار سال هم روش به خروج همیشگی مایلی کهن و مایلی کهنیسم از فوتبال می ارزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر