فهرست
گزارش ویژه: قلعه‌نویی از رفتن به تبریز پشیمان است؟ / ژنرال دنبال مقصد جدید
گزارش ویژه: قلعه‌نویی از رفتن به تبریز پشیمان است؟ / ژنرال دنبال مقصد جدید

گزارش ویژه: قلعه‌نویی از رفتن به تبریز پشیمان است؟ / ژنرال دنبال مقصد جدید

آی اسپورت - قلعه‌نویی پیش از سفر دوباره به تبریز، فکرش را هم نمی‌کرد اوضاع برای او تا این حد فرق کرده باشد. در بازی‌هایی که او روی نیمکت تراکتورسازی نشسته، حتی یک بار هم تشویق نشده و در عوض، هواداران تونی بارها نام مربی محبوب‌شان را فریاد زده‌اند. مشکلات مالی تراکتورسازی هم باعث شده دست او برای خرید بازیکنان جدید بسته‌تر از همیشه باشد. قلعه‌نویی نگران است بعد از دو فصل بد با استقلال، مشکلاتش در تراکتورسازی ضربه جدیدی به وجهه او به عنوان پرافتخارترین مربی لیگ برتر بزند و شاید به همین خاطر، خیلی زود تصمیم به ترک تبریز بگیرد.
بیش از یک ماه است قلعه‌نویی در تبریز حضور دارد اما هنوز باشگاه نتوانسته خانه او را آماده کند. بر خلاف انتظار، قلعه‌نویی هم فشاری به باشگاه نمی‌آورد و مشکلی با این شرایط ندارد. بر اساس قراردادی که قلعه‌نویی با تراکتورسازی بسته، در پایان فصل دو طرف می‌توانند بر اساس شرایط قطع همکاری کنند و یک سال باقی مانده قرارداد، بستگی به رضایت طرفین اجرا خواهد شد. یعنی اگر هر کدام بخواهند، می‌توانند بعد از پایان فصل رسما قطع همکاری‌شان را اعلام کنند.
چند روز قبل، میرهانی هاشمی با خونه به خونه قرارداد بست و به نشریه تماشاگران امروز بر اساس توصیه قلعه‌نویی این تیم را برای آینده‌اش انتخاب کرده است: «آقای قلعه‌نویی مایل بود من بمانم. وقتی اصرار کردم، گفتند اگر می‌خواهی بروی برو خونه به خونه. برای رفتن به این باشگاه، کارم را راحت راه انداختند. اگر جای دیگری می‌خواستم بروم بعید می‌دانم رضایتنامه می‌دادند.» علی امیری و میرشاد ماجدی، دو دوست قدیمی قلعه‌نویی هم در کادر مدیریتی و فنی خونه به خونه هستند. قلعه‌نویی ناراضی در تبریز، پایگاه محکمی در بابل آماده کرده است. شاید آخر فصل یا حتی زودتر از آن، قلعه‌نویی تنهایی تبریز را رها کند و به دوستانش در بابل بپیوندد.کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-16 17:22:45
نظر دهید

۶ نظر
گتاب سیتی
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
آی اسپورت خفمون کردی با قلعه نوعی/بابل این مافیا رو نمیخواد
تراکتوری
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۰۴
تراکتور چقدر حسود داره ، اتفاقا شرایط تراکتور خوبه .
-
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۴۸
بدرک جهنم مستقیم برو
برزو
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۲۶
قلعه نوعی تا تراختور رو سوراخ نکنه دست بردار نیست. بعد از اون شعارهای ناحق که طی این 2-3 سال اخیر علیه اش داده شده اومده تبریز تا انتقام بگیره از فوتبال تبریز. امیدوارم هر دو تیم تبریزی و ملوان امسال سقوط کنن تا محیط ورزشگاهها یه کم بهتر بشه و شاهد بی احترامی و فحاشی نباشیم دیگه. به امید اون روز ان شاالله.
تراکتوری
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۴
خخخ بالایی ...خولمونو داشته باشین.امیرخان اومده انتقام بگیره.درضمن آرزوی سقوط تراکتور به لیگ یکو داره.خخخخ موفق باشی.خدا تو یکیرو شفا نده یکم بهت بخندیم
سعید
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۶
هرچه زودتر بهتر
تو و عباسی هردو برید تا فوتبال تبیز نفسی بکشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر