فهرست
یادداشت/ محرومیت رئال و اتلتیکو بیشتر از همه بارسا را شاد کرد
یادداشت/ محرومیت رئال و اتلتیکو بیشتر از همه بارسا را شاد کرد

یادداشت/ محرومیت رئال و اتلتیکو بیشتر از همه بارسا را شاد کرد

ایگناسیو اولیوا
بارسلونا با خوشحالی هرچه تمام تر از خبر محرومیت دو تیم شهر مادرید از فعالیت در بازار نقل و انتقالات استقبال کرد. محرومیتی که پیش از این برای آن ها در نظر گرفته شد. البته که هنوز بازیکنان بارسا از عملی شدن این حکم مطمئن نیستند و دو تیم مادرید هم می خواهند تقاضای تجدید نظر کنند.
به هر حال باشگاهی مانند بارسلونا که طعم این محرومیت را چشیده می داند که چقدر کنار آمدن با آن سخت است. به همین دلیل هم هواداران آبی و اناری ها از روز اعلام خبر محرومیت رئال و اتلتیکو در رسانه های اجتماعی به شادی پرداختند. مخصوصا که اتلیتکو و رئال دو رقیب اصلی بارسا برای رسیدن به قهرمانی در لالیگا هستند و چه خبری بهتر از محرومیت آن ها در بازار نقل وانتقالات تابستان و ژانویه آینده؟
با این محرومیت بعید است که شایعه های اخیر درباره خروج رونالدو از رئال، حتی اگر هم درست باشد عملی شود. اما اگر بشود مطمئن باشید که این تیم ضربه شدیدی می خورد. فکر کنید رونالدو برود و بازیکنی هم نتواند برای تقویت تیم بیاید؛ بله، بارسلونا حق دارد خوشحال باشد. آن هم در شرایطی که خودشان در اوج هستند و می توانند حدس بزنند که چه روزهایی در انتظار حریفشان است.
پاری سن ژرمن در سال های اخیر تاوان های زیادی به این خاطر داده است. این تیم با وجود مربیانی مثل بلان و آنچلوتی و بازیکنانی مانند زلاتان، تیاگو سیلوا و وراتی نتوانسته به هدفش در لیگ قهرمانان برسد و دلیلش چیزی نیست جز ناتوانی در تقویت ترکیب تیم.
درست مثل دوئل رونالدو و مسی که باعث شده این دو در سال های اخیر بهتر شوند و رشد کنند، رقابت با رئال و اتلتیکو هم بارسلونا را در سال های اخیر بهتر و بهتر کرده است. با محرومیتی که بارسا سال گذشته داشت اما این تیم موفق شد سه گانه کسب کند. حالا می خواهند موفقیت های اخیر را تکرار کنند، آن هم در شرایطی که رقیبان مشکل دارند و ضعیف خواهند شد. هرچند حتی با این شرایط هم کار بارسا آسان نیست.
شرایط رئال و اتلتیکو بدتر خواهد شد و این در حالی است که بارسلونا آماده است تا پیشرفت کند. الکس ویدال و آردا توران به این تیم ملحق شدند و حالا می توانند در بازی ها حضور پیدا کنند. آن ها در اولین بازی سال 2016 در زمین بودند. حالا اوضاع بارسا بهتر شده و سران نیوکمپ با خیال راحت تر و در غیاب رقیبان می توانند در بازار نقل و انتقالات به فکر تقویت ترکیب باری فصل 17-2016 باشند.
همان مشکلاتی که محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات برای بارسا ایجاد کرد، حالا برای رئال  و اتلتیکو، دو تیم بزرگ شهر مادرید خواهد بود؛ در شرایطی که مادرید به غیر از این هم مشکلاتی دارد، سرمرب به تازگی عوض شده، از مدیر انتقاداتی است و هواداران می خواهند او استعفا دهد و مشکل بعدی روحیه رونالدو به خاطر شکست در رقابت برای کسب توپ طلا مقابل مسی است. کد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-16 18:01:30
نظر دهید
۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۳۹
رونالدو روحیه اش خراب نیست اینقدر واسه رونالدو شایعه درست نکنید. خیلی لُنگی هستید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر