فهرست
چشمی: بابت پنالتی شرمنده‌ام ولی جبران می‌کنیم
چشمی: بابت پنالتی شرمنده‌ام ولی جبران می‌کنیم

چشمی: بابت پنالتی شرمنده‌ام ولی جبران می‌کنیم

آی اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال امید در خصوص عملکرد این تیم در دو بازی گذشته رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک گفت: تیم ما شروع خوبی در مسابقات داشت و در بازی با سوریه علاوه بر بازی خوبی که انجام دادیم سه امتیاز را هم گرفتیم. اما در بازی با قطر یک سری اتفاقات و اشتباهات باعث شد که علیرغم بازی خوب و موقعیت‌هایی که داشتیم در نتیجه گیری موفق نبودیم.
روزبه چشمی افزود: از ابتدای بازی با قطر مالکیت توپ بیشتر در اختیار ما بود و موقعیت‌های زیادی از جمله ضربه پنالتی که خود من هدر دادم را داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم. قطری‌ها هم موقعیت چندانی نداشتند و روی ضد حمله و یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند.
کاپیتان تیم فوتبال امید در خصوص ضربه پنالتی که هدر داد، گفت: قبل از بازی سرمربی تیم تعیین کرده بود که ضربات پنالتی را من بزنم که متاسفانه بدشانس بودم و دروازه‌بان حریف هم با تشخیص واکنش خوبی که نشان داد مانع گل شدن توپ شد. بابت این اتفاق واقعاً شرمنده بازیکنان، کادر فنی و مردم شدم اما قطعاً در بازی‌های بعد این اتفاق را جبران خواهم کرد.
چشمی ادامه داد: قطعاً اگر پنالتی ما گل می‌شد، جریان بازی کاملاً تغییر می‌کرد و با امتیاز از زمین می‌آمدیم. اما به هر حال بازی با قطر تمام شده و خوشبختانه با صحبت‌هایی که کادر فنی و مدیر تیم امید انجام دادند بچه‌ها خیلی زود باخت مقابل قطر را فراموش کردند و به لحاظ روحی و روانی شرایط عادی پیدا کردند. بچه‌های ما هم دل و هم قسم شده‌اند که تمام تلاش خودشان را برای شکست دادن چین با یک نتیجه خوب و پر گل انجام بدهند.
چشمی در خصوص بازی سوم گروهی مقابل چین گفت: اگرچه چینی‌ها در بازی قبل را باخته‌اند اما به هیچ وجه آنها را دست کم نمی‌گیریم و قطعاً با تمام توان مقابل آنها بازی خواهیم کرد تا با نتیجه خوب و تفاضل گل برنده بازی باشیم.9411
     
آی اسپورت
2016-01-16 20:11:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر