فهرست
ترابی: روزبه پنالتی خوبی زد/ شرایط روانی تیم خوب است
ترابی: روزبه پنالتی خوبی زد/ شرایط روانی تیم خوب است

ترابی: روزبه پنالتی خوبی زد/ شرایط روانی تیم خوب است

آی اسپورت- تصور اکثر فوتبالی‌ها این است که در بازی با قطر، حضور مهدی ترابی در ترکیب اصلی می‌توانست کفه ترازو را به سمت امیدهای ایران برگرداند. اما خاکپور ترجیح داد ستاره سایپا را در نیمه دوم به زمین بفرستد.
مهدی ترابی در این خصوص می‌گوید: با تشخیص و صلاحدید کادر فنی در نیمه دوم به زمین رفتم و تمام تلاشم را انجام دادم تا خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کنم فکر می‌کنم اگر کمی خوش‌شانس بودیم و ضربه پنالتی و موقعیت‌های ما گل می‌شد می‌توانیم به راحتی بازی را ببریم.
ترابی هواداران فوتبال را دلداری می‌دهد: به هر حال باخت هم جزئی از فوتبال است و با این نتیجه همه چیز به پایان نرسیده و قطعا در بازی با چین این باخت را جبران خواهیم کرد. خوشبختانه  به لحاظ روانی بازیکنان شرایط خوبی دارند  و هم قسم شده‌ایم که در بازی با چین این باخت را جبران کنیم.
ملی‌‌پوش تیم فوتبال امید در خصوص ضربه پنالتی که توسط چشمی هدر رفته نیز می‌گوید: خراب شدن پنالتی ممکن است برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد و کاملا طبیعی است. به نظرم من روزبه پنالتی خوبی زد که واکنش خوب دروازه‌بان حریف مهار شد. با دعای مردم و تلاش بچه‌ها قطعا با شکست چین و صعود به مرحله بعد، اتفاقات تلخ بازی با قطر پاک می‌شود و دل مردم را شاد خواهیم کرد.9411
     
آی اسپورت
2016-01-16 20:55:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر