فهرست
قلعه‌نویی: می‌دانم چه کسانی از باخت تیم ملی امید خوشحالند
قلعه‌نویی: می‌دانم چه کسانی از باخت تیم ملی امید خوشحالند

قلعه‌نویی: می‌دانم چه کسانی از باخت تیم ملی امید خوشحالند

آی اسپورت- تراکتورسازی این روزها تمرینات خود را در تبریز پیگیری می‌کند و به‌زودی برای اردویی ده روزه به کیش پرواز خواهد کرد. امیر قلعه‌نویی درباره شرایط این روزهای تراکتور، جدایی مهرداد طهماسبی و همچنین بازی‌های تیم ملی امید کشورمان به کاپ گفت:

می‌دانم چه کسانی از باخت تیم ملی امید خوشحالند
بازی دیشب تیم امید را دیدم و از شکست بچه ها خیلی ناراحت شدم. تیم ما با تغییراتی که داده بود در 20دقیقه آخر فوتبال خوبی را به اجرا گذاشت و می توانستیم بازنده نباشیم. ای کاش از دقیقه یک چنین فوتبالی را به اجرا می گذاشتیم. با این حال یقین دارم که این تیمی به المپیک می رود و خیلی ها از این اتفاق غصه دار خواهند شد. می دانم چه کسانی از شکست دیروز تیم کشورمان خوشحالند و چرا. اینها همان خارجی پرستانی هستند موفقیت تیم های ایران با مربی ایرانی آزارشان می دهد.
فرقی نمی‌کند طهماسبی به کجا برود
بنده با جدایی این دروازه بان موافقت کردم تا نشان دهم حتی حاضرم به تیم رقیبم بازیکن بدهم و آن تیم اگر پرسپولیس هم باشد برایم فرقی نمی  کند. این در حالی است که عده ای در فوتبال ما چنین مسایلی را دوست ندارند و نمی دانند زیبایی فوتبال به همین اتفاقات است. بنده بازیکنی را می خواستم که سرمربی اش در پاسخ درخواست ما گفته است: بروم به دشمنم بازیکن بدهم؟! شما ببینید در فوتبال ما برخی ها چه افکاری دارند و چگونه اخلاقیات را زیر سوال می برند.

لغو اردو به ضررمان شدهرچند لغو اردوی ما و سه بازی که حتی قراردادش بسته شده بود به ضررمان شد اما کارمان را در کیش دنبال می کنیم و بازیکنان هم همه تلاش خود را می کنند تا تیم در شرایط خوبی باشد. همین جا، جا دارد از دوست بزرگوار آقای موسوی که برای برپایی اردوی ما در کیش زحمات فراوانی کشیدند تشکر کنم.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-17 01:02:42
نظر دهید

۳ نظر
برزو
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۵:۲۶
خخخ، دیگه نمیگه چشم آبی یا اجنبی پرست! میگه خارجی پرست :-D
امین
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۰۰
من پرسپولیسیم. دست اقای قلعه نویی درد نکنه بابت رضایتنامه دادن به بازیکنش برای تیم رقیبش. ولی ایشون باید بدونه که مردم فوتبالو میفهمن و مقصر اصلی شکست رو میدونن که قطعا مایلی کهن و خاکپور هستن با باند بازیاشون که احمد نورالهی رو بخاطر رابطه خوبش با دایی دعوت نکردن و روزبه چشمی که یه هافبک عالیه رو میذاره دفاع اخر برا افساید گیری. واقعا حماقت مربی واضحه ولی ایشالا میریم المپیک
-
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۰۴
موفقیت مربیان ایرانی کسیو ازار می ده؟!کدوم موفقیت؟!مربیای ایرانی فقط توی باند بازی موفق هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر