فهرست
شواین اشتایگر: بایرن می تواند سه گانه را تکرار کند
شواین اشتایگر: بایرن می تواند سه گانه را تکرار کند

شواین اشتایگر: بایرن می تواند سه گانه را تکرار کند

آی اسپورت- بایرن مونیخ هفته ی گذشته موفق شد 24امین عنوان قهرمانی را در بوندس لیگا جشن بگیرد اما این عنوان برای هافبک محبوب مونیخی ها طعم شیرین تری داشت او اکنون هفتمین عنوان قهرمانی اش در بوندس لیگا را تجربه می کند و از این حیث پس از شول و کان در مکان بعدی قرار دارد.
اولیور کان و مهمت شول دو بازیکن اسبق بایرن مونیخ با هشت عنوان قهرمانی در بوندس لیگا رکورددار تعداد قهرمانی در آلمان هستند.
شواینی پس از جشن قهرمانی در برلین همراه تیم به مونیخ بازگشت او در فرودگاه مونیخ توسط خبرنگار شبکه تلویزیونی اشپورت وان غافلگیر شد تا در مصاحبه ای اختصاصی به سوالات او پاسخ دهد:
باستین شایعه شده است که شما برنامه ریز اصلی جشن قهرمانی در برلین بودید...
من هیچ چیزی را سازماندهی نکرده بودم تنها به افرادی که این جشن را برنامه ریزی کرده بودند همکاری کردم.
از کی شما مطمئن بودید که بایرن در این فصل قهرمانی را بدست می آورد؟
اینکه زمان دقیقش را بخواهید بسیار سخت است البته شما زمانیکه چنین اختلاف امتیازی را ایجاد کرده اید این احساس را بدست می آورید ما در هر بازی برای بدست آوردم هر سه امتیاز و حفظ ریتم تیمی خودمان حاضر می شدیم.
بسیار زود از اولین عنوان قهرمانی دفاع کردید...
در سال گذشته هم ما قهرمانی زودهنگامی را بدست آوردیم اما در پایان فصل ما چندین قهرمانی دیگر نیز در کیسه داشتیم حالا نیزدر چنین مکانی قرار داریم متاسفانه فعلا شرایط متفاوت و سرد است اما به زودی همه چیز بهتر خواهد شد.
تکرار سه گانه...
با این کیفیت باورنکردنی و ذهنیتی که در تیم وجود دارد این کار ممکن است اما فعلا ما با منچچستر یونایتد بازی داریم که یکی از تیم های برتر اروپا است و برای قهرمانی هنوز هم تیم های خوبی در رقابت باقی مانده اند ما در وهله ی اول باید ریتم خودمان را حفظ کنیم واقعیت این است که احتمال دفاع از هر سه قهرمانی وجود دارد اما واضح است که ما باید برای آن سخت تلاش کنیم.
و اما جشن قهرمانی در برلین...
این همیشه خوب است که شما بتوانید با دوستانتان زمانی لذت بخش را سپری کنید ما در طول فصل سخت کار می کنیم و زمان بسیار کمی برای باهم بودن داریم که این دیروز جبران شد.
     
آی اسپورت
2014-03-27 14:03:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر