فهرست
گولیت: برای قضاوت در مورد سیدورف باید تا 2015 صبر کرد
گولیت: برای قضاوت در مورد سیدورف باید تا 2015 صبر کرد

گولیت: برای قضاوت در مورد سیدورف باید تا 2015 صبر کرد

آی اسپورت- رود گولیت بازیکن هلندی و اسبق میلان معتقد است که از بازی ها و نتایج بدست آمده در این فصل میلان دچار شوک نشده است و باید تا سال 2015 به کلارنس سیدورف فرصت داده شود سپس در مورد مسائل فنی او قضاوت کرد.
روسونری تنها 3 بازی از 11 دیدار گذشته ی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و در رتبه ی داوزدهم جدول جای گرفته اند این در حالی است که سیدورف ژانویه جایگزین آلگری به عنوان سرمربی ای سی میلان انتخاب شد.
گولیت در مورد نتایج بدست آمده در این فصل با گازتا دلو اسپورت گفتگو کرد و اظهار داشت:" من شوکه نشده ام آن ها از پنج سال پیش پروژه ی فروش بازیکنان بزرگ خود را با هدف حفظ بودجه استارت زدند روشی که من با شدت با آن موافقم البته شما با این روش نمی توانید تیم را قهرمان کنید."
" در ایتالیا شما اگر نتوانید جامی را از آن خود کنید باید از تیم بیرو بروید اما من فکر می کنم سیدورف می تواند هر چیزی را تغیر دهد. واقعیت این است که برای ارزیابی او باید حداقل یک سال صبر کرد این اشتباه است که بخواهیم فکر کنیم تنها تغییر مربی باید به نتیجه گیری بیانجامد."
او همچنین در مورد گالیانی و جایگزینی او توسط سیلویا برلوسکنی گفت:" برای من گالیانی قابل احترام است او عمر خود را در باشگاه میلان صرف کرد و تجربیات او مهم است او شخصیتی منحصر به فرد و غیرقابل تعویض بود. اما همیشه یک رئیس نمی تواند ریاست کند او قهرمانی های زیادی بدست آورد و نتایج باورنکردنی را کسب کرد اما واضح است که آن ها پولی ندارند."
     
آی اسپورت
2014-03-27 14:32:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر