فهرست
معمای مالی تیم امید؛ «خیرین» چه کسانی هستند؟
معمای مالی تیم امید؛ «خیرین» چه کسانی هستند؟

معمای مالی تیم امید؛ «خیرین» چه کسانی هستند؟

آی اسپورت - این روزها خبرهای زیادی در خصوص خرجی که برای تیم فوتبال امید شده، شنیده می‌شود. وزارت ورزش روز گذشته رسما اعلام کرد در فاصله مرداد سال ۹۳ تا ۳۰ آذر ۹۴ نزدیک به ۵،۵ میلیارد تومان برای این تیم برای آماده شدن هر چه بهتر برای صعود به المپیک ریو خرج شده است.
حبیب کاشانی مدیر تیم فوتبال امید بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده بود که "خیرین" به این تیم کمک کرده‌اند. وزارت ورزش هم در گزارش روز گذشته خود در سایت این وزارتخانه به این نکته تاکید کرد: "در گزارش مالی فدراسیون که در اختیار پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته درباره سایر مبالغی که تحت عنوان کمک های مردمی و افراد خیر از آن در روزهای گذشته در رسانه ها یاد شده بود آمده است."
اما این افراد خیر چه کسانی هستند که کاشانی حاضر نشده است اسمی از آنها ببرد. اصلا چرا باید افراد خیر به تیم امید کمک کنند و چرا کاشانی در این خصوص شفاف‌سازی نمی‌کند؟ این سوالی است که در اذهان عمومی وجود دارد که چرا تیم امید با بهترین تدارکات راهی مسابقات انتخابی می‌شود و تیم بزرگسالان برای گرفتن حداقل‌ها باید بجنگد. چرا صورت‌های مالی تیم امید شفاف نیست و چرا کاشانی مایل نیست تا اسمی از خیرین خود ببرد؟
شنیده‌ها حاکی از آن است که بخش اعظم کمک‌های مالی که به تیم فوتبال امید شده از طریق حسین هدایتی بوده است. حسین هدایتی که پس از رد صلاحیتش در زمان خرید پرسپولیس از محافل خبری به دور بود، دوباره قصد دارد تا این بار به عنوان "خیر گمنام" زمینه حضورش را برای حضور در فوتبال کشور پررنگ کند و وجهه بدی که از خود درخصوص رد صلاحیت شدنش در زمان خرید سرخ‌پوشان از خود به جا گذاشته بود را تا حدودی پاک کند. پول‌هایی که کاشانی از آن به عنوان کمک‌های افراد خیر نام می‌برد در اصل پول‌های فردی است که به عابربانک مشهور است و از طریق یکی از افراد قدیمی در رسانه به تیم امید و حبیب کاشانی تزریق می‌شود.
حبیب کاشانی بارها اعلام کرد پس از پایان بازی‌های تیم امید درخصوص پول‌هایی که از طریق افراد خیر گرفته شفاف‌سازی خواهد کرد و امیدواریم در این خصوص حتما پاسخ دهد که چرا دوست نداشته کسی بداند که حسین هدایتی اسپانسر اصلی تیم امید بوده و از بردن نام وی امتناع کرده بود. شاید برخی از مراجع به حبیب کاشانی گفته بود بودند که نباید از هدایتی کمک مالی گرفته شود. البته این حدسی بیش نیست و امیدواریم در پایان مسابقات مقدماتی المپیک که ان‌شاالله با صعود ایران به المپیک همراه خواهد بود، پاسخ روشنی در این خصوص بدهد.

منبع: نسیم آنلاین
     
آی اسپورت
2016-01-17 12:37:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر