فهرست
کانتونا: مویس می تواند منچستر یونایتد را از این شرایط سخت عبور بدهد
کانتونا: مویس می تواند منچستر یونایتد را از این شرایط سخت عبور بدهد

کانتونا: مویس می تواند منچستر یونایتد را از این شرایط سخت عبور بدهد

آی اسپورت- شیاطین سرخ یکی از بدترین فصول خود را تجربه می کنند آن ها پشت هم در الدترافورد شکست می خورند و آن ها با 12 امتیاز اختلاف نسبت به صدر در مکان هفتم لیگ برتر جای دارند.
شاگردان دیوید مویس پیش از دیدار مقابل بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید شنبه شب در لیگ به مصاف استون ویلا بروند.
اریک کانتونا ستاره فرانسوی سال های نه چندان دور یونایتد که چهار عنوان قهرمانی در لیگ و دو عنوان قهرمانی در اف ای کاپ را در کارنامه دارد در اظهار نظری در مورد باشگاه سابقش گفت:" منچستر یونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است آن ها در طی 20 سال گذشته در بالاترین سطح بازی کرده است و من فکر می کنم آن ها بسیار زود به شرایط خوب باز می گردند."
" در هر باشگاه بزرگی چنین اتفاقاتی می افتد اما آن ها در گذشته هم ثابت کرده اند که توانایی بازگشت را دارند من مطمئن هستم که منچستر یونایتد می تواند خیلی زود باز گردد."
کانتونا در مورد دیوید مویس و فشارهایی که او روی نیمکت تجربه می کند گفت:" من فکر می کنم که او پروژه ای طولانی برای منچستر دارد. در حال حاضر شرایط چندان خوب نیست اما شاید فصل بعد کارهای بزرگی انجام شود که همه شاهد آن باشند فکر می کنم مویس به اندازه ی کافی قدرت مند است که این فشارها را کنترل کند."
     
آی اسپورت
2014-03-27 14:34:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر