فهرست
گزارش تصویری: معروف ترین هدیه های رونالدو به اطرافیانش
گزارش تصویری: معروف ترین هدیه های رونالدو به اطرافیانش

گزارش تصویری: معروف ترین هدیه های رونالدو به اطرافیانش

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید یکی از ثروتمندترین ورزشکاران کره زمین است. رونالدو به شدت دست و دلباز است. جدا از کمک هایی که هر از گاهی به بنیادهای خیریه انجام می دهد، هوای نزدیکان و دوستانش را هم دارد. پنج تا از معروف ترین کادوهایی که رونالدو به اطرافیانش داده را با هم مرور می کنیم:
۱- ستاره پرتغالی رئال مادرید هفته گذشته به مناسبت تولد مادرش یک خودروی پورش باکستر به او هدیه داد.

۲- ژرز مندس در روز ازدواجش یک جزیره شخصی در یونان به نام خودش از کریتسیانو رونالدو هدیه گرفت. رونالدو به عنوان ساقدوش داماد در مراسم حضور یافت.

۳- رونالدو سال گذشته پس از قهرمانی اروپا ساعت هایی با مارک "بولگاری" با ارزش ۸۰۰ هزار یورو به هم تیمی هایش در رئال هدیه داد.

۴- ستاره پرتغالی رئال مادرید از ماساژورها و بدنسازان تیم به شدت متشکر است. او هر کریسمس به آنها هدیه می دهد. هدیه ویژه امسال یک دستگاه آی پد به تمامی آنها بود. رونالدو پس از قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان هم به تمامی آنها یک دستگاه تلفن با مارک آیفون هدیه کرد.

۵- رونالدو پیراهن ها ، کفش ها و توپ هایش را به افراد شناخته شده هدیه داده است. ستاره پرتغالی چند سال پیش پیراهنش را به رونالدینیو، مهاجم سابق بارسلونا اهدا کرد.


منبع: وبسایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-17 14:01:12
نظر دهید
۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
تو هیچی نمیتونم مث رونالدو زندگی کنم غیر از آیفون 6 که الان دستمه و دارم باهاش کامنت میذارم. بله، درست حدس زدید. من ادم پولداری هستم و ایفون 6 دارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر